Partia kamarátov narazí pri výlete na zranenú ženu ležiacu na ceste. Rozhodnú sa jej pomôcť, ale týmto činom sa dostanú do rúk šialenej rodiny, ktorá ich chce použiť na svoje zvrátené účely. Ocitnú sa v zapadnutom sídle ďaleko od civilizácie a bez možnosti úniku. (Marceloo)

LIVINGDEAD

100 x mohli útéct - neutekli, 100 x mohli šílenou rodinu zabít - nezabili. Na konci filmu jsem se už modlil, aby ty krávy z města povraždili! 50% ()

ricci.s

Sláva, konečne som sa po dlhých rokoch čakania dočkal hororu, ktorý je podľa môjho gusta, pretože už si ani nepamätám, kedy som naposledy videl nejaký krvavý exploiťák. Tradičný námet - skupinka mladých niekam ide, sú unesení a dostanú sa do pazúrov vyšinutej rodinky... a keďže by radi prežili, tak si len divák po celú dobu vychutnáva, ako sa všetci navzájom masakrujú. A mne ako jednému z mála to k spokojnosti stačí. Kto však potrebuje inteligentný scenár, nech hľadá inde. ()

Marceloo

Partia kamarátov narazí pri výlete na vidiek v Chile na zranenú ženu, ktorá leží na ceste. Rozhodnú sa jej pomôcť, ale týmto činom sa dostanú do rúk šialenej rodiny, ktorá ich chce použiť na svoje zvrátené účely. Ocitnú sa v zapadnutom sídle ďaleko od civilizácie a bez možnosti úniku. - Keby to nebolo také natiahnuté a bolo by to tvrdšie, fungovalo by to, ale takto ma to vôbec nebavilo. Postavy sú slabo zahrané a emócie takmer žiadne, takže som z toho mal pocit chaotického pobehovania sem a tam, ktorý občas prerušila nejaká podarená scéna so slušnými maskami. Ale ani tých nebolo vela a v Chile v posledných rokoch vzniklo viacero hororov, ktorým sa oplatí venovať pozornosť namiesto tohto. ()

*CARNIFEX*

Je doslova "psov povinnosťou" každého človeka, aby pomohol "inému" v núdzi. Presne v takejto situácii sa nečakane ocitá skupinka ľudí po poruche na ich vozidle. Po odstránení závady narazia na mladú, ťažko zranenú ženu, ktorá potrebuje pomoc. Lenže za krátky okamih sa na mieste objaví dvojica mužov v dodávke, vďaka ktorej sa ocitnú v spároch šialenej rodiny. Boj o vlastné životy môže začať ... Nie som natoľko nadšený ako môj kamarát z Vietnamu "ricci.s", no musím uznať, že nakoľko sa jedná o nízko rozpočtový brak, vyslovene zlý tento exploiďák nie je. Všetko totiž závisí len a len na tom, čo divák vyhľadáva, aké priority si stanoví. Dej jednoduchý, nenáročný, herecké obsadenie žiadna sláva, no svoj malý cieľ tento horor z netradičnej destinácie viac menej splnil formou prezentácie gore. Toho síce zas tak veľa nie je, no keď sa nejaké objaví (obzvlášť jedna scéna v závere), je pomerne solídne prevedené. Za mňa na hrane medzi dva, tri, čiže slabší priemer? Neviem - 50% ()

pornogrind

Ale jo. Proč ne. Sendero sice neoplývá chytrým scénářem ani inteligentním chováním postav, ale má sympatickou stopáž a celkem svižný tempo. Od 15 minuty se jde na věc. Film je celkem krvavej, ale gore je spíš v ústraní. Je tu sice pár gore scén, ale na nich je vidět omezenej rozpočet filmu. Komu nevadí klasická šablona pošahaný rodinky tak ať tenhle Chilskej pozdrav zkusí. Pokud jde o hororový snímky z Chile tak u mě jednoznačně vede " Hidden in the Woods " a Top(em) je u mě Visceral: Between the Ropes of Madness. ()

Kudly4

Sendero nepřináší do žánru absolutně nic nového, ba naopak, ještě postrádá. O příběhu nemusí být ani řeč, tady je zde klasická šablona - parta lidí - únosci - držení v zajetí - mučení. Jenže ta parta je absolutně neschopná proti dvoum buzíkum a jedný hnusný krávě, myslím si, že i dítě by si poradilo lépe. Kamera je divná, střih za střihem, Gore hodně amatérské, chyběla nahota, která se sem prostě hodí (viz. film Trauma), napětí nulové a ten závěr, to byl totální bullshit. Možná to byla nejspíš taková příprava, právě před režisérovo dalším filmem Trauma, který byl brutálnější, krvavější, odvážnější, úchylnější, no prostě ve všem lepší než právě Sendero. Tady není nic, co bych pozitivně ohodnotil. (62. hodnocení) ()

ARI50

Šílená rodina co mezi sebou jebe, kolik tady bylo příběhů se zvracenou rodinou, hodně a jen hrstka byla super. Tady je to slabší ve směs se moc neděje až na konci a to už nedokáže diváka přesvědčit k kvalitě, neustálý krok co se nedal ani poslouchat. Herečky slabé a nepřesvědčivé. ()

Morholt

Taková klasika s výletníky, které unesou místní vidláci a dobu pobytu jim zpestřují různou neplechou. Takže člověk by tak nějak čekal, že to bude založené na gore. Ale nebylo. Tedy ne že by se tu nějaké chuťovky nenašly, ale bylo jich zoufale málo a z mého pohledu nepatřily k těm nejpovedenějším. Notabene mě víc než kde jinde štvalo, jak byla partička idiotů neschopná. Když už měli bambitku, tak jí používali zejména k mávání a dávali tak domorodcům další prostor k dalším nezbednostem. Trošku to vyvažovali herci, kteří byli docela fajn a zejména ženská záporačka mě bavila, ale to byla jen slabá náplast. 30% ()

oveckaoa

5-6 lidí jede kamsi na chalupu. Po cestě jim chcípne auto, ale jakýsi chlápek jim pomože tak jedou dále a potkají na cestě skrvavenou dívku,které chtějí pomoct. Pak se tam objeví jakási rodina s 2 homoušema a jednou ženskou,která je unese a chce je pro jejich kolonii, aby dělaly děcka (co zamýšlely s těmi chlapi se nedozvíme asi to měli být milenci pro ty 2 homouše). Logika postav a jejich chování je na bodě nula ( v jedné scéně jim vyhrožují, že je zabijou,když někoho nezastřelí a několik minut předtím jim tam říkali, že je potřebují živé to je nenapadlo, že je asi nezabijí,když je potřebovali živé) a konec je ve stylu, že někdo zdrhá potká někoho chce pomoct a ten dotyčný je magor tak jde po ní. Úplný konec to zabil a to doslova. 40 procent za to, že tam všichni chcípli a za ty úvodní novinové články. ()

Forsberg11

V podstate je to ako tak zaujímavé len vďaka gore a skutočne veľkemu množstvo rôznorodých vrážd. Inak je to ako po technickej, tak aj po dejovej stránke nevýrazná, príliš amatérska záležitosť, kde nie je ani náznak atmosféry, či hororového napätia. Hlavné postavy sú totálne nesympatické a neuveriteľne tupé (aj na pomery hororového žánru). Čo je však horšie, záporáci, ktorí mali "ťahať" celý film a poriadne to tým turistom narezať, tak sú ešte väčší idioti ako kladné postavy. Miestami som sa chcel aj smiať, ale potom mi došlo, že to nie je vôbec vtipné, len trápne. Brutalitka dobrá, ale mohli z toho vyťažiť oveľa viac. 60 %!! ()

Rathalos

Skupinka mladych ludi a vysinuta rodinka,casty namet na hororovy zaner a v podani Chile to opat skvelo vyslo,drsna,kruta a obcasne aj brutalna jazda,ktora mi uplne postacila na pobavenie sa...:-) ()

Pitryx

Jen okopírovaná spousta jiných fimů. Nic nového to nepřineslo, ale šťávu to má. Taktéž efekty nutno pochválit, až na to množství. Moc jich nebylo. Herci skvělí, takže za šedesát procent. ()

Mamlas odpad!

Hned po prvním záběru po titulcích, na zadek nějaké ženské, jak si balí tašku, jsem měl podezření, že to bude nějaká blbá amatérská sračka. A přesně takové to bylo, hloupé, amatérské a blbé. (5%) ()

jokino odpad!

Sprvu je ich v skupine 5. Zaútočí na nich skupina 2 chlapov, ktorí ich bez akejkoľvek príčiny jedného po druhom proste zbijú do bezvedomia, bez toho, aby sa obete vôbec nejako bránili. Prakticky každý z nich skočí útočníkom priamo do rany. Unesú ich, rozdelia do miestností vo väčšom dome. Xy krát sa skupinke, ktorej postupne ubúdajú členovia, podarí omráčiť útočníkov (nikdy ich však nedorazia) a utiecť, vzápätí sú opätovne chytení a násilne uveznení. Neviem, načo vôbec vznikol tento snímok..? Ako je mi jasné, že tu a v pod.filmoch, hladať nejakú logiku proste nemá absolútne žiaden zmysel, ale toto?! Toto už bolo fakt cez čiaru.. O konci radšej ani nehovoriac.. ()

MUNRO odpad!

Vlastně ani nevím,jaký ten film je.Po 15 minutách jsem to stopnul,protože jsem neměl chuť poslouchat dementní hudbu,kterou je film ozvučen.Ať se mluví,chodí,sedí,nebo nedělá nic,je v pozadí spuštěna debilní zvuková kulisa.Je to jednoznačně imbecilní nápad,protože místo křupání štěrku pod podrážkou boty,vrzání zrezivělých pantů,nebo pofukování větru-což jsou věci,kvůli kterým si do sluchátek pouštím volume na max,kvůli navození opravdové atmosféry-tady člověku duní do palice neskutečně protivná hudba,která je navíc neskutečně kriplovská.Film samotný nemusí bejt špatnej,ale já bych to nevydržel poslouchat ani o minutu dýl. ()