Hříšnice (TV film)

Hriešnica

Drama / Historický

Německo, 2010, 121 min

• goni

Psychoza to svojim komentarom uplne vystihla. Napriek low-costovemu prevedeniu ma film napinavy zaciatok, ktory cloveka vtiahne do deja. Potom to vsak uz len upada a vacsina filmu je o nude a cakani na necakany zvrat. Ten sa vsak nedostavi. Naopak, zaver sa zmeni na frasku plnu nerealnych udalosti a sileneho happyendu. Skoda toho, lebo filmik mal ovela vacsi potencial [23/2013].(4.2.2013)

• Crocuta

Škaredá a nesympatická Alexandra Nedel v roli údajně neodolatelné krásky, která se stává hrdinkou děvkoidní trilogie, jíž je toto první díl. Je to sice strašné, s historií, filmem nebo dokonce zábavou to nemá nic společného, ale mohu vás ujistit, že v dalších dílech bude ještě mnohem hůř. Pro milovníky pseudohistorických sraček, kteří si libují v guilty pleasure ovšem jednoznačná volba :D.(13.5.2015)

• Pitryx

Tak tady máme další Angeliku a povídačku o tom kterak se „krásná“ žena přes chalachyňu vysoko dostala. No budiž. Kostýmy hezké, ale je tu znát nižší rozpočet. Zpočátku mne to i celkem bavilo, ale pak je to nudnější a nudnější. Chtělo to více akce a rychlejší spád. A rozhodně hezčí představitelku hlavní role. Tato mi vůbec nebyla sympatická. Ale dodíval jsem se do konce bez zrychlování, takže to vcelku ušlo.(23.2.2016)

• flanker.27

No vida, my tomu Zikmundovi říkáme Liška ryšavá a přitom mu tak křivdíme. Vždyť neblahý osud tolika děvek mu ležel na srdci více než co jiného. Jako že je naivní děj s cukrovým zakončením se dá unést, pokud aspoň postavy za něco stojí, mají dobře napsané dialogy a je to trochu napínavé. Bylo něco z toho tady? Pro mne ani ťuk, a ten konec to zabil :)(6.5.2015)

• psychoza

Začiatok filmu bol celkom dobrý, vyzeralo to dokonca na štyri hviezdičky a celkom zaujímavý príbeh... v zápätí ako dievčinu odsúdili a zbičovali, zmenilo sa to na nudnú a celkom predpovedateľnú frašku... no a záver ma úplne zabil! Aby pred kráľa v tej dobe naklusal dav ľahkých žien a jedna z nich dokonca dostala lusknutím prstov na šibenicu vysoko postavených mužov a sudcu - kde už! A ešte jedna vec mi drala oči počas celého filmu - herečka Alexandra Neldel sa mi vôbec nepáči ako postava "anjelsky krásnej panny", skôr tam vyzerá ako stará premyslená harpya s napuchnutými očami :-x No sklamanie...(31.1.2013)