Komentáře uživatelů k TV filmu (5)

• Rodriguez

Jedna hygienična proti soukolí kolosu nemůže nikdy vyhrát. A můžete máchat průkazem kde chcete, třeba před MNV. 35%(18.6.2015)

• sator

Jediné co by to mohlo podržet, jsou výkony českých herců, když je ale předabují slovenští jde všechno do háje...(12.5.2012)

• Autogram

Meliorovať alebo nemeliorovať? Ekologická téma je vždy aktuálna, a ak ide o zdroje pitnej vody, tak obzvlášť. Filmu ale chýba dramatizácia, a ani tá vzťahová zápletka nejako nefunguje. –––– Pozhováram sa s jej šéfom a všetko bude v poriadku. Dora sprostá!(26.9.2019)

• Pitryx

Ono je to nudné, to předabování je přímo hrozné, ale zase to má děj. Já musím dát dvacítku za eko téma. Tu další dávám za celkový dojem.(14.7.2018)

Hygienička a inžinier sa sporia jazdiac Trabantom po vidieku, aby si nakoniec za prispenia alkoholu v lone prírody našli k sebe cestu. K tomu nejaké to eko-agitovanie a poučenie o zbytočnosti otvoreného stavania sa do cesty rozbehnutému poľnohospodársko-priemyselnému molochu v podobe rozvinutej socialistickej spoločnosti. Kopa predabovaných (nielen) českých hercov, nie úplne hlúpy scenár, rozumná stopáž, pre mňa zaujímavé dobové zábery. Lepší televízny priemer.(1.4.2021)