MTV Video Music Awards 2011 (TV pořad)

Hudební

USA, 2011

Ocenení boli tí čo si to zaslúžili. Gaga na začiatku ma totálne nudila, celé to jej správanie tam mi prišlo trápne, a súhasim z komentarom podo mnou. Justin Bieber si pomylil ďakovnú reč z modlitbou. :D(3.9.2011)

Ja som si užila tehulku Beyonce, Bruna Marsa a triumfujúcu Adele, nielen pri jej vystúpení, ale aj pri vystúpeniach ostatných. Zdalo sa mi, že pozná texty všetkých pesničiek :) Zlatá bola aj Katie Holmes s výrokom "keď počúvam Adele, mám chuť íst nakopať toho chlapa, čo jej zlomil srdce, nech už to viac nerobí..." :D Ja si ale myslím, že jeho rozchod s Adele bol správny, nikdy by potom neurobila taký skvelý album...Suma sumárum, celkom dobrá zábava s pár výbornými vystúpeniami, s trápnymi ďakovačkami a nepochopenou Lady Gaga.(6.9.2011)

• Paity

Zajímavé pokoukáníčko na Beyoncé a Britney Spears. Jinak to velice ale velice zapadlo.(14.5.2012)

• Sagara

Lady Gaga came as a man, Nicky Minjai (pun intended) came as Lady Gaga, Jay-Z came in Beyonce(7.9.2011)

Celkom ušlo čo sa týka vystúpení (Kanye & Jay-Z, Adele), mierna spokojnosť s výhercami (Nicki) len tie výplne medzi tým mohli byť zaujímavejšie a nemuseli byť tak trápne.(15.10.2011)

• - Lidé z televizního spotu k pořadu jsou většinou tanečníci Britney Spears z jejího turné „Femme Fatale“. (Dlee)