락 Rock 樂 (TV seriál)

Drama / Hudební / Životopisný

Jižní Korea, 2010, 4x70 min

Won-ik Lee

Kyeong-seon Park

Další věc, která mě činí nekritickou... Miluju rock a miluju Koreu. Tahle její "nedokonalá" tvář mě chytla natolik, že jsem k ní prostě musela udělat i titulky. Pokud někdo bude čekat prkenného No Min-wooa, ten bude asi hodně překvapený. Stejně jako byl samotný Kim Tae-won, kterého představuje. Svoji rebelskou minulost tu herec ukázal dokonale a jeho rocker byl pro mě kromě děje obrovským překvapením. Už je to čtvrt roku, co jsem práci na minisérii dokončila a nadšená jsem pořád stejně. Navíc tu kromě skladeb samotného Buhwalu zazní i klasické rockové pecky včetně mojí milované Love Hurts. Díky sérii jsem objevila i zpěváka Lee Seung-chula, jehož nádherný hlas mě nepřestává fascinovat. No, jak jsem psala na začátku. Kritika se nekoná, tohle je čistá srdeční záležitost.(14.6.2013)

• Zíza

Přeloženo. (Minimálně pár slovy ohodnotím, až to uvidím.)(27.3.2014)

Tato mini série má v sobě něco magického. Převážně je to hudbou, ale z hodně velké části je to hereckým výkonem Mi Woo No. On mne přesvědčil, že umí zpívat i hrát a to budu na Korejcích vždy obdivovat. Takže skladba od BooHwalu byla také Never Ending Story :) Miluji tuto píseň a teď už i vím kdo jí složil a jak dlouhou, a krkolomnou cestu musela dojít k vytouženému konci.(15.6.2015)