Jesse (Jesse Jane) žije po úmrtí své matky pouze s otcem a sestrou. Ve škole má spoustu problémů hlavně s chováním. Neustále se zaplétá do konfliktů a ředitel již neví, co s dívkou udělat, aby se zlepšila. Výchovná poradkyně ovšem řešení najde. Pošle Jesse na výuku boxu, kde si má vybít svou energii a frustraci. Trenér však v Jesse najde skrytý talent a připravuje ji na její první velký zápas. (montel)

Fiftis

Veľmi slabý príbeh a dosť otravný a primitívny. Herečky síce sú ešte ako tak uveriteľné, že chodia do školy, ale potetovaní - steroidmi nabušení spolužiaci sú už na smiech. Opäť v hlavnej úlohe Jesse Jane. Je síce krásna, ale mne príde proste tuctová. Ani telo nič moc. Na druhú stranu ako herečka je prekvapivo celkom obstojná. Sex scény sú nezaujímavé, príbeh ako som už spomínal vás vyrušuje a keď vás nudí, ani sa netešíte na sex, pretože ani ten v tomto snímku proste nezaujme. Stopáž je neuveriteľne "pretiahnutá" a nieje to kvôli tomu, že by tu bolo toľko sexu. Sú tu dlhé príbehové linky, akoby sa tvorcovia snažili urobiť konečne kvalitný príbeh, ale to sa totálne nepodarilo. ()

montel

Jesse (Jesse Jane) žije po úmrtí své matky pouze s otcem a svou sestrou. Ve škole má spoustu problémů hlavně s chováním. Neustále se zaplétá do konfliktů a ředitel již neví, co s dívkou udělat, aby se zlepšila. Výchovná poradkyně ovšem řešení najde. Jesse pošle na výuku boxu, kde si má vybít svou energii a frustraci. Trenér však v Jasse najde skrytý talent a připravuje ji na její první velký zápas...Toť stručný komentář k velkému pornohitu společnosti Digital Playground. Ve filmu hrají ty největší hvězdy současného pornoprůmyslu, do toho přidejme docela dobrý děj, vymakané scény a nikomu nebude vadit skoro tříhodinová stopáž. DP začínám fandit, protože nevidět jejich filmy je hřích. 80% ()