poster

Největší showman

 • USA

  The Greatest Showman

 • Slovensko

  Najväčší showman

 • Nový Zéland

  The Greatest Showman

 • Velká Británie

  The Greatest Showman

 • Austrálie

  The Greatest Showman

 • Kanada

  The Greatest Showman

Muzikál / Životopisný / Drama

USA, 2017, 105 min

Komentáře uživatelů k filmu (385)

 • sidonka
  **

  Docela bych předpokládala, že se na Silvestra všechny ty rozjásané tanečky a třpytky, ohně a ohňostroje padající horem dolem na všechny zúčastněné herce i komparz ke konci roku hodí. A že by z tohoto cirkusového muzikálu měl jít divák rozjařený a příjemně odpočatý. Já sem ovšem trochu vysílená, protože jsem stále urputně sledovala hodinky, kdy že už bude těch bengálů konec. Atmosféru to má, je to takové hezky barevné, ale strašně povrchní a umělé. Nevím jestli dát dvě nebo tři hvězdy, vyložený průser to nebyl, ale že bych tuhle hopsasandu doporučila svým spíše intelektuálněji zaměřeným oblíbencům? Ne, to ani náhodou. Zas tak zábavné to není a autentickou myšlenku tam nehledejte ani omylem. Písničky docela ušly, to zase jo, abych jenom nehanila, ale i ty byly na jedno brdo. Slabší průměr.(31.12.2017)

 • POMO
  ***

  Skvelé songy, snaživý Jackman a tempo, ktoré v danej stopáži nestíha rozvinúť všetky motívy a postavy tak, aby film vo výsledku fungoval. Akoby sa dvadsať minút stopáže, a že dosť podstatnej, niekam vytratilo. Fantastická a pohriechu nedotiahnutá a nevyužitá rola pre čarovnú Rebeccu Ferguson.(22.1.2018)

 • Malarkey
  ***

  Pokud bych ve filmu hledal absolutní zábavu a show, tak šáhnu po tomto filmu. Zcela nic tu nemá logiku, ale všechno tu tak nějak pospolu funguje. Jen mě mrzí, že tu Rebecca Ferguson nedostala většího prostoru. Její postava byla žůžová...(18.11.2018)

 • gouryella
  ****

  Od doby Moulin Rouge nejlepsi filmovy muzikal. Za me 90 % i diky super hudbe a pisnickam.(1.6.2018)

 • T2
  *****

  Rozpočet $84miliónovTržby USA $174,340,174Tržby Celosvetovo $434,993,183Tržby za predaj Blu-ray v USA $37,571,708Tržby za predaj DVD v USA $16,879,220║ __Fenomenálne! Famózny muzikál!__ Krásna choreografia, chytľavé piesne, výborný herci, samozrejme Hugh Jackman vládne a citeľne si to užíva. Dejovo pútavé, dobové, nechá to zaspomínať na rovnako výborný Moulin Rouge. Neveril by som že to môže byť až taká muzikálová pecka, ktorá ani na chvíľu neodradí, nestratí vašu pozornosť. Dokonca aj taký Zac Efron tu je v pohode a asi po piatich rokoch si našiel nomálnu znesiteľnú úlohu a nehrá už otravného spratka. Hudobne to je dynamické, úžasne to dotvára obraz. Je mi troška ľúto že som to prešvihol v kine a spätne, môžem povedať že pre mňa ide o film roka 2017. /100%/(8.4.2018)

 • Dever
  *****

  // Distribútor: Fox // Počet premietajúcich kín v USA: 3,342 // Otvárací Víkend v USA: $8,805,843 //(22.1.2018)

 • Viktooorka
  ****

  Nesnáším cirkusy, ale stejně jsem si ten film užila. A ty tuctové písníčky si pořád pouštím dokola a zpívám.. Můj pes už to nesnáší a odchází z pokoje :D(8.4.2018)

 • Slasher
  **

  Příběh P.T. Barnuma mě (po tomto) velmi zajímal, tím spíš je mi líto, jak se tímto promrhal. Ve všem polovičatý, pocitově slepý, zanedbaný retro, muzikální složka otřesná a celý to místo aby umocnila, tak naopak ubíjí. Písně totiž jedna jak druhá absolutně nijak neutkví a jsou jalově popový. Když někdo obsadí dva hvězdný ksichty a vysere se na zbytek... Ale kámoš na tom byl v kině 3x a rád by po čtvrté, takže i to je možný.(14.1.2018)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Nádherný příběh a jeden z nejlepších muzikálů. Písničky jsou velmi fajn a nejsou naštěstí vůbec otravné. Hugh Jackman v roli P.T. Barnuma je vynikající, ale potěší i Rebecca Ferguson, která svým hlasem boří nejen sál, ale i můj byt, v pohodě Zac Efron a nádherná Zendaya, což je dost možná nový objev krásy. Prostředí cirkusu se mi líbí odjakživa, takže jsem si zde vychutnával nejen nábor talentovaných lidí, ale i samotná vystoupení. Moc pěkný, dojemný a krásný zážitek.80%(9.3.2018)

 • choze
  ****

  Na Barnumův životní příběh jsem sice byl zvědavý (mám v oblibě příběhy silných osobností, obzvlášť umělců a taky příběhy o tom, jak daleko je někdo ochoten zajít pro naplnění svého snu), ale bez jeho zabalení do muzikálu bych se obešel. Zajímavé je, že Barnum na začátku vypráví/zpívá o úžasném snu a vizi, který nosí v hlavě od dětství, jenže v první fázi přijde jen s nudným muzeem a na opravdu zajímavou vizi ho přivedou až poté jeho dcerky. Ale tak ono je to celé hodně naivní, což ale patří k věci vzhledem k tomu, že jde o romantickou pohádku se zpěvy (s dost jalovými texty) a ne o seriózní životopisný film. Každopádně mi to nečekaně sedlo a nechal jsem se dojmout asi nejlepším letošním feel good filmem.(30.12.2017)

 • Toren
  ****

  Je to kýč, je to pohádka, je to neoriginální, ale v momentě, kdy se u sledování usmíváte jak měsíček nad hnojem a cloumají ve vás emoce... tak na ničem z toho nezáleží. Je v tom srdce a to někdy stačí. Muzikálová čísla (úvod, bar, operní vystoupení či ústřední píseň) jsou topovka!(5.12.2018)

 • TeeAge
  ****

  | Rozpočet: 84 miliónov $ | Tržby: 375.9 miliónov $ | iTunes Top Album: 1. | Dolby Atoms ma zatlačilo do sedadla. Špičkový, moderný soundtrack. Skvelý Jackman a Efron. Paradoxne, jediná chyba je, že sú spievané aj niektoré scény, ktoré možno mali byť len povedané. K dokonalosti chýbalo viac životopisného príbehu a o štipec viac dialógov. Dejové prehĺbenie sa stalo jasnou obeťou dynamickému napredovaniu a rytmu filmu. Takto to bol "len" dvojhodinový parádny videoklip s dokonalým zvukom. Pre mňa najviac scéna choreografia Jackmana s Efronom s póldecákmi v krčme :D Ps: Hneď po kúpe soundtracku som ho v ten deň dal asi 8x za sebou :D(5.1.2018)

 • sniper18
  *****

  Žiadny žáner neprešiel za tie roky takým pokrokom, ako práve muzikál. Tento žáner ma kedysi absolútne nezaujímal, aj tí najslávnejší predstavitelia boli nekonečné filmy s jednou, prinajlepšom dvomi dobrými pesničkami, ale v posledných rokoch sa to začalo zlepšovať, Bedári, tiež s Jackmanom boli výborní, rovnako nedávny La La Land a uzavrel to práve Greatest Showman, ktorý je jeho úplnou špičkou, toto ma neskutočne bavilo. A pritom dobre, že som si o filme vopred vôbec nič nezisťoval, moc nemusím tieto tématiky okolo cirkusov a rôzne postihnutých ľudí, ale toto bolo dokonalé. Dejovo tu samozrejme nič neprekvapí, ale je to výborné, opäť sa tu vyzdvihujú tie očakávané hodnoty, že sme si všetci rovní a podobne, ale takéto témy treba a kľudne aj v takejto podobe. Ale paradoxne práve pri tomto muzikále ma prekvapuje jeho krátka dĺžka. Mal viacero línií a motívov, ktoré kľudne mohli dostať aj viac priestoru, línia s talentovanou speváčkou a jej vzťah k hlavnému hrdinovi, rovnako problémy mladíka s rodičmi kvôli jeho vzťahu k akrobatke, aj samotní postihnutí ľudia mohli dostať viac priestoru práve po tej ľudskej stránke, film kľudne mohol mať aj o hodinu dlhšie, dejovo tu na to potenciál bol, ale toto nebudem kritizovať, mne toto prevedenie prišlo dokonalé a tak verím, že tvorcovia vedeli, čo robia. Samotné pesničky a vystúpenia sú skutočne úžasné, ako som spomínal, v minulosti som väčšinou našiel jednu, dve obstojné pesničky a tým to končilo, ale tu je to jedno perfektné vystúpenie za druhým, dokonca skvelo fungujú aj tie komornejšie o dvoch vystupujúcich a vrcholom filmu je pre mňa rozhodne Rebecca Ferguson a jej Never enough, nádherná pieseň. Obsadenie je vynikajúce, Hugh Jackman je môj obľúbenec, ktorý už v Bedároch ukázal, že muzikál mu nie je cudzí a tu bol ešte lepší, ma tú mimoriadne sympatickú rodinu, spomínaná Rebecca Ferguson, ktorá ma v poslednej dobe baví stále viac, dokonca ešte aj ten Zac Efron sa mi tu páčil a so Zendayou vytvoril pekný pár. Len tí postihnutí nemali moc priestoru. Vizuálne je to rovnako úchvatná záležitosť, ako aj všetko ostatné, na debutanta je to mimoriadny výkon. Toto budem vidieť ešte mnohokrát, myslím, že sa Greatest showman stane jedným z mojich najobľúbenejších filmov. 95%(29.3.2018)

 • johnn333
  ***

  Jackman si ze země vydupal muzikál, který každým songem vzývá emancipaci a řve, že být jiný je v pohodě, přitom je sám tak umělý, falešný a kašírovaný, až to bolí. To jsou paradoxy, co? Nepopírám, že ty písničkový montáže mají zvlášť ze startu celkem drajv a navíc děj posouvají (zdravíme statické obludnosti typu Nine), jako celek ale Největší showman pořád bojuje, aby se v něm něco dělo, proto třeba vytasí s postavou Rebeccy Ferguson jako švédský operní pěvkyně, která by Jackmana tak trochu chtěla... Ale Hugh má přitom oči jen pro Zaca Efrona, kterému zpívá, že ho "převede na druhou stranu"! Celá freak show nevyuživá (prosto má jen Zendaya a ta vousatá zpěvačka) a na samotný vystoupení se nějak zapomnělo... Je to prostě falešný. 50%(24.12.2017)

 • Botič
  ***

  Jackmanův kabinet kuriozit, který ale šlape na půl plynu a nedaří se mu po sobě zanechat výraznější emoce. Alespoň ty songy jsou celkem fajn.(23.12.2017)

 • castor
  ***

  Muzeum lidských kuriozit a dráždivé překračování obecného vkusu. Pokud se divák tak nějak nepovznese nad zmatečnou charakterizací hlavního hrdiny a diskutabilní sociální rovinou, bude rýpat až do konce. Je zřejmé, že někdo s tváří charismatického kořena Hugh Jackmana nebude hrát chlapíka, který podle všeho rozhodně nebyl žádný lidumil. Všelijak orientovaný byznysmen vydělávající na posměchu na jednu stranu stvořil bezpečné zázemí pro ty, kterými společnost opovrhuje, na druhou stranu se sám dopustil řady morálních přešlapů, se kterými se ovšem pracuje velmi zkratkovitě, stejně jako s dalšími motivy, které jen velice povrchně naťukneme, ale necháme je tak nějak vyprchat. Určitě by se čtvrthodinka navrch hodila. Pomohla by i hlubší psychologii postav. Takhle je to pocitově slátané a místy odfláknuté, zabalené do líbivého popíku, který je razantní a lehce nakažlivý. Což je na druhou stranu dobře. Obecně z toho všeho cáká neuvěřitelná pozitivní nálada, každý tak asi pochopí, že k sofistikovanosti Moulin Rouge to má zatraceně daleko. Už jenom proto, že se na konci všichni obejmou a zapějí song o sounáležitosti, jedinečnosti každého z nás a odhodlání změnit svůj osud. Jackman si vydupal muzikál, ve kterém se cítí velmi jistě. A znovu dokázal, že prostě umí.(16.3.2018)

 • Hild
  ***

  Na tomhle filmu jde strašně moc poznat, že se jedná o režisérský debut. Na první pohled se zdá, že s filmem je vše v naprostém pořádku, ale Gracey vůbec nezvládl práci s postavami. Jednotlivý přerod a vývoj postav působil velice násilně, vůbec ne přirozeně. Nejvíce tím utrpěl hlavní hrdina, který je během dvou scén naprosto jiný člověk a já měla pocit, jakoby celá jedna část byla z filmu vystřižena. Taky mě mrzelo, že to téma show složená z odlišujících se lidí, které svět nepřijímá, bylo zcela nevyužito. Vlastně v určité části jde celé toto téma úplně do pozadí. Ale jinak film dobře uběhne, příběh je samozřejmě předvídatelný od první minuty do poslední, ale já asi ani nic jiného od muzikálů plný moderních popových písniček nasazený o Vánocích nečekala. Zkrátka takový neškodný film, rozhodně neurazí, ale ani nenadchne.(30.12.2017)

 • Spiker01
  ****

  Vizuálně nádherný vánočně laděný muzikál, kde Hugh Jackman maximálně proživá všecko, co se děje na plátně a nevím úplně, jestli jde pouze o to, že je muzikálů tak málo, ale všechna taneční čísla, a že jich je možná až moc, stojí bez výjimky za to a díky chytlavým písničkám a vymazlené choreografii dokáží člověka naprosto odzbrojit (Zendaya je naproso úžasná). Bohužel, k vytouženému pětikvaltu možná chybí schopnější dějová dramaturgie, přičemž některé zásadní události se možná stanou až moc rychle a problémy se zas až moc rychle vyřeší, skoro jakoby původní sestřih měl něco kolem 3 hodin. Samozřejmě je možné, že výrazně zasáhly střihačské nůžky, ale to mě zkrátka občas vytrhlo ze zážitku. PS : Už jsem si myslel, že jsem Rebeccu Ferguson viděl ve všech možných rolí, ale tahle operní pěvkyně jí sedla naprosto maximálně.(21.12.2017)

 • Xmilden
  ***

  Muzikály snáším dobře. Zcela určitě bych si odtud vybral 3 silné songy, které si v budoucnu rád někdy poslechnu. Některé scény správně bombastické, přesto nedokážu udělit vyšší hodnocení. Něco mě zde chybělo. Nicméně v celkovém vyznění lepší a vyrovnanější než Bídníci. 65%(14.4.2018)

 • Davies182
  *****

  Byl jsem šťastný.(25.3.2018)

 • Shakers
  ****

  Muzikály moc nemusím, taký La La Land ma napríklad vôbec nebavil, ale toto áno. Neviem prečo. Príbeh je v podstate jednoduchý, ale bavil ma hlavne Hugh Jackman, ktorého je že vraj toto vysnený projekt a musím povedať, že mu to sadlo. Niektoré skladby sú celkom chytľavé a ten cirkus okolo Huga je celkom zábavný. 80% - 4*(10.1.2018)

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace