Vinnetou: Poslední bitva (E03) (epizoda)

 • Německo

  Winnetou - Der letzte Kampf

 • Slovensko

  Posledný boj

Dobrodružný / Western

Německo, 2016, 2 h 3 min

Komentáře uživatelů k epizodě (67)

 • Fretakata
  odpad!

  Stupid, very stupid. Z nostalgie som sa snazila dopozerat tento grc. Aj bez porovnania so starym Winnetouom je toto.. tfuj. Knihu nerespektuje prakticky vobec a je plny stupidit. Snaha o nizke naklady (mohol sa tocit na somarskej luke za BA,indianska dedina s tromi vigvamami, kvantum scen v tme, ked nevidno pozadie,aj cez den rozmazana panorama,...) vrchoila,ked zlodusi v zaverecnej scene vykrikmi suplovali vypravu. "Valia sa na nas zo vsetkyych (DVOCH) stran!" -asi dvanasti indiani. Top bol "vsetky kmene sa zjednotili!" a pricvalalo zo tridsat indiánov. Toto mozu knzumovta len ludia, co necitali knizky a nevideli Bricea a Barkera na Plitvickaach.(1.1.2017)

 • psas
  *

  Scooter náčelníkem Komančů?(22.1.2017)

 • Blondybaby
  *

  Jedna hvězdička za "Sama" a jeho Bell a za to, že "Vinnetou" byl místy opravdu sexy :) Kdyby se tento western, kolísající mezi komedií a patosem nejmenoval Vinnetou, přidala bych ještě jednu hvězdu. Ale jelikož to má s Mayem společné jen jména hlavních postav, tak si jí nezaslouží.(23.1.2017)

 • clot
  ****

  Moc povedený. Palec nahoru.(23.1.2017)

 • eexDon
  ***

  Für mich - 65%, - /zbytečně natahované, Old Tintítko Shatterhand náčelníkem Apačů - to mělo bejt jako co - pokus o vtip nebo polopokus o uzavření trilogie?, mimochodem multikulti hostina u Olda a souboj náčelník Komančů x Vinnetou to se taky moc nepovedlo/, + /aspoň nějaká ta atmosféra osudová, občas u Komančů až hororová tam byla/, hodnocení - 3. díl sice lepší než 2., ale horší než 1., nic moc, navíc s velkolepou tečkou Old Tintítko Shatterhand náčelník Apačů, ještěže už není 4. díl, doufám, že ani nebude(29.1.2017)

 • Mordechai
  ***

  Když vstoupil Mario Adorf na scénu tak jsem si řekl,že se něco změní. Je to charismatický pán a jeho syn mu nesahá ani po kotníky... No scénky jsou levné a vše je takové jak kdyby chtěli film,který má být protkán krásnou přírodou a bohatým dějem , nacpat do divadla, či udělat z toho studiovku..... Dá se na to podívat,ale po druhé to už vyhledávat nebudu... Nemám pocit,že v tom najdu po druhém shlédnutí něco nového. Ps: dabing je příšerný...(29.1.2017)

 • Thomash
  *

  To už má s Karlem Mayem společné opravdu jen jména.... :o((28.6.2018)

1 2 3 4 následující >>
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace