Komentáře uživatele ilemas k tomuto TV seriálu

Jelikož jsem vyrůstal na „mayovkách" , zatímco jiní četli ještě pohádky, tak mě nová série velice mile překvapila. Herecké obsazení skvělé, hudba s prvky klasického Vinnetoua, reálnější. Přesto nadále mými favority zůstávají navždy nenahraditelní Piere Brice a Lex Barker, i když starší verze byla hodně naivní a z dnešního pohledu i trapná, své kouzlo dosud neztratila. Vždy se rád podívám na mé nejoblíbenější hrdiny mého dětství.(8.1.2017)

Druhá nová epizoda se mě opět líbila i přes prostinký příběh. Prostě nové zpracování Vinnetoua má něco do sebe. Překrásné chorvatské scenérie, apačský humor, romantika, návrat do dětských let. V dnešní době samých komiksových blbin už se takové filmy moc netočí. Musím dát opět plný počet nejen abych zvedl tak slabé hodnocení, ale opravdu se mě to líbilo.(15.1.2017)

Třetí epizoda opět vydařená, oproti originálnímu Vinnetouovi působí věrohodněji než původní romanticko -pohádkový příběh s Piere Bricem a Lex Barkerem, který má ovšem také své kouzlo a vždy se z nostalgie rád podívám. Jenže dnes už mě originál přes svou krásu připadá velice úsměvný a trapný.(22.1.2017)