Komentáře uživatele ilemas k tomuto TV seriálu

 • Vinnetou: Nový svět (E01) (epizoda) (2016)
  *****

  Jelikož jsem vyrůstal na „mayovkách" , zatímco jiní četli ještě pohádky, tak mě nová série velice mile překvapila. Herecké obsazení skvělé, hudba s prvky klasického Vinnetoua, reálnější. Přesto nadále mými favority zůstávají navždy nenahraditelní Piere Brice a Lex Barker, i když starší verze byla hodně naivní a z dnešního pohledu i trapná, své kouzlo dosud neztratila. Vždy se rád podívám na mé nejoblíbenější hrdiny mého dětství.(8.1.2017)

 • Vinnetou: Tajemství Stříbrného jezera (E02) (epizoda) (2016)
  *****

  Druhá nová epizoda se mě opět líbila i přes prostinký příběh. Prostě nové zpracování Vinnetoua má něco do sebe. Překrásné chorvatské scenérie, apačský humor, romantika, návrat do dětských let. V dnešní době samých komiksových blbin už se takové filmy moc netočí. Musím dát opět plný počet nejen abych zvedl tak slabé hodnocení, ale opravdu se mě to líbilo.(15.1.2017)

 • Vinnetou: Poslední bitva (E03) (epizoda) (2016)
  *****

  Třetí epizoda opět vydařená, oproti originálnímu Vinnetouovi působí věrohodněji než původní romanticko -pohádkový příběh s Piere Bricem a Lex Barkerem, který má ovšem také své kouzlo a vždy se z nostalgie rád podívám. Jenže dnes už mě originál přes svou krásu připadá velice úsměvný a trapný.(22.1.2017)