Česko Slovensko má talent 2 (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní

Česko / Slovensko, 2011, 90 min

• josieaddms

S největší chutí bych dala Odpad! ale vzhledem k tomu, že jsem na to s rodinou celkem ze zájmem koukali, přišlo by mi to nefér. Ale je to výkvět Česko-Slovenské hlouposti, ubohosti, trapnosti, sprostoty a všeho ošklivého co si právě v tuto chvíli dokážete představit. Paní porotkyně Lucie Bílá je strašně nesympatická, hysterická, a nepříjemná ženská která za každých okolností musí být středem pozornosti. Jaro Slávik má sice občas trefnou poznámku nebo vtip, ale často je na slabší hnusnej, ale jak přijde holka v mini sukni, je jako med. Martin Dejdar je sice občas vtipnej, ale žádná sláva to taky není. Je to stejně všechno jenom navoněná a načančaná ostuda, ve které se točí velké peníze televize Joj a televize Prima. Moderátorské duo Pyco-Prachař byli občas docela úsměvní, a podle mě ještě často drželi úroveň. Jinak to vlastně sledujeme ne proto, že by jsme tomu propadli, ale čistě proto, že nemůžeme uvěřit tomu co se chodí v ČR a SK předvádět do televize. Neříkám že všichni byli špatní, ale celý ten koncept se mi strašně protiví. Navíc nakonec ještě zazpíval náš Pan Karel Gott ze kterého se mi dělá špatně od žaludku. Nemůžu si pomoct, je to ostuda.(24.12.2011)

Martin "Pyco" Rausch, Jakub Prachař, Lucie Bílá, Martin Dejdar, Jaroslav Slávik ____ to je důvod, proč mě to baví, proč to sleduji. Není to ubohá nova, je to příjemně naladěná PRIMA, která mi nikdy nevadila a ani vadit nebude, V tomto ročníku nezapomenu na Skota, který polikal a vracel zpět(rybičky, míčky, vodu, cukr), na odpadní i krásné zpěvy a na hromadu originálnějších nápadů, než jsem napsal.(7.10.2011)

Není to o tom, že bychom snad talen neměli, ale zkrátka ho nemáme tolik, aby se dal ukazovat 3 měsíce v kuse, každou neděli.Další problém je taky v povaze českého národa, který vším opovrhuje, nic se mu nezdá dost dobré, i pesto, že žádný vylepšovák nemá. Tak dobře, chovejme se jakože jsme bývalá socialistická země, chovejme se jakože je tu všechno o dost horší než v ostatních vyspělých státech, pak se ale nerozčilujme, že nás tak vnímají i ostatní..jako nevrlý, pesimistický, bývalý socialistický národ zabedněnců. Proberte se, já chci být hrdá na to co jsem a když si tu čtu některé komentáře, zdá se jako by slovo české bylo synonymem pro hloupé, nevkusné a pošetilé.(13.10.2011)

• TeeAge

I tento krát sa v talentovej súťaži objavili moji spolužiaci a školný kolegovia: Evička Burešová a Monika Povýšilová s formáciou Uncles and Papas. Ich výkoný boli hudobne na už štandardne vysokej úrovni, a týmto by som im chcel popriať veľa úspechov aj do budúcna :) Dve hviezdičky pre dve kvetúce hviezdy!(14.1.2012)

No aspoň Nova pochopila, že na její talent-kokot-manii nikdo není zvědavej. Jinak já tyhle soutěže můžu. Vždycky mě jen zklame, když jde profesionalita stranou a posílaj se do dalších kol úplní neschopáci (klauni, travesťáci, podprůměrní zpěváci, kteří by si v superstar ani neškrtli apod.), na úkor třeba dobrých tanečníků. Jinak nejlepší vystoupení prozatím: skupina SEGMENT s písničkou Wake up.(11.9.2011)

• - Celkový víťaz Kazach Atai Omurzakov už zo svojimi číslami súťažil v obdobných súťažiach v iných krajinách Európy, podobne ako aj jeho súperi Brit Stevie Starr či japonský samuraj Hayashi. (Patrik200s)