Česko Slovensko má talent 2 (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní

Česko / Slovensko, 2011, 90 min

• T-pack

Je důvod, proč pořad vysílají podruhé a světe div se, není to Vegas, není to hledání talentů, není to snaha pobavit diváka, je to o vydělávání zlatek. Co je neuvěřitelně výmluvné o našich dvou krásných národech, jak jen je snadné naše porotce ohromit - polovina "talentů" by v zahraniční soutěži neobstála ani minutu a opravdového velikána se v soutěži dočkáte možná, až přijde Ježíš III. Upřímně, kdyby se obě naše země spojily v jedno velké město, stejně to z nás nevyžene tu krysí maloměšťáckou mentalitu a show je toho tím nejpádnějším důkazem. Tak prosím, nechť to vysílají. Koho bude show provokovat, prostě se mu smrskne program dvou stanic dvakrát týdně o nějaké tři hodiny, nebo kolik má sestřih. A pro mě je to lepší, než si v sobotu dopoledne u televize cucat palec, ale k názvu bych dodal podtitulek: "... ale nemá vkus a obzory."(2.10.2011)

• Petroff

Měl jsem tu smůlu, že jsem byl v místnosti, kde společnost sledovala úvodní díl téhle hrůzy. Semtam někdo s talentem, no dobrá - ALE především esence trapnosti v podání dvou děsivých moderátorů (nečekal bych, že mě něco podobného kdy napadne, ale to už by snad i ten zoufalec Mareš byl lepší) - opravdová přehlídka nevkusu, cílených vulgarit a nějaké sexuální podbízivosti... V jednu chvíli jsem měl strach, že tam s asi 9-tiletou holčičkou začnou dělat nějaký "pohyby a narážky", jen aby se obecenstvo a debilové u televizí zasmáli tomu, jak je to ale strašně vtipný, když přestíráme pedofilní vaginálně-anální sendwitch za zpěvu milostné písně - naštěstí na to nedošlo - nicméně už z úvodního dílu si můžeme udělat jasný závěr o tom, že moderátoři talent opravdu nemají a Jakub Prachař (otírám se tu o něj dost, ale byl fakticky strašlivej - dokázal zastínit celkovou trapnost toho pořadu tou svojí) je jen protekční smrad - případně (a to možná ještě hůře) zoufalec, kterej ze sebe pro prachy klidně udělá mužskej pohlavní úd... Když si k tomu druhej moderátor říká Martin Pyčo Rauš (to je jak týpek v Acid Housu - Coco-Kurva-Price), tak už fakt nechápu vůbec...(7.9.2011)

• rakovnik

Trapná a ubohá přehlídka cirkusáků a teenagerů. Divím se, že nejsme světová velmoc, když máme tolik talentů. Ehm, i když mnozí nejsou Češi ani Slováci. Jaro Slávik má asi noční můru z cirkusů, kam ho zřejmě za trest cpali v osmdesátých letech rodiče, vše už viděl a všude byl a k tomu nezapomíná připomínat, že má za kamaráda Shaggyho. Lucie Bílá ukazuje, že je šička.(17.1.2012)

Druhý ročník populární show Česko Slovensko má talent opět nezklamal a udržel si pomyslnou laťku. Pyca moc nemám rád, ale zvykl jsem si. Naopak jako pozitivní změnu vnímám výměnu Jana Krause za Martina Dejdara. Kraus je sice stylovej, ale sem se prostě nehodí a Dejdar je super. Jednu věc ale nechápu, a to, kdo se stal vítězem. Atai Omurzakov byl opravdu skvělej, ale jak může show, co má v názvu Česko a Slovensko, vyhrát člověk z Kyrgyzstánu? To trochu vypadá, jako by u nás nikdo neměl talent a musí se přijímat lidi z jiných zemí a to, že chtějí bejt světový neberu...To Nedvěd, to je jiný kafe...70%(16.9.2012)

• Kadlík

Celkové zpracování je sice o něco lepší než minule a moderátoři jsou opět na české poměry skvělí, nicméně u druhého ročníku je jasně vidět, že letos příliš dobrých talentů nepřišlo a nebude to tak nabité jako minulý rok. Navíc to Slávikovo posílání každého průměru do Vegas, stávání komparzu v prvních řadách pomalu při každém vystoupení, jsou jasné negativa, proč v klidu vynechat třeba více dílů za sebou, a to se mi u prvního ročníku opravdu nestávalo. . Je to sice velkolepější, sledovanější ale přitom nabubřelejší a trapasem rychle se blížící novácké Superstar. Doufám že příští ročník (snad až v roce 2013) bude už s jinou porotou. Bílá i Slávik mi lezou už silně na nervy. 5/10(27.11.2011)

• - Celkový víťaz Kazach Atai Omurzakov už zo svojimi číslami súťažil v obdobných súťažiach v iných krajinách Európy, podobne ako aj jeho súperi Brit Stevie Starr či japonský samuraj Hayashi. (Patrik200s)