Konečně je to tady! Největší talentová show světa znovu u nás! Originální a největší show zaměřená na hledání talentů, původní Got Talent, slaví úspěchy ve všech zemích - a nyní mohou diváci sledovat vysílání druhé série ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT na obrazovkách Primy!
Ve společném projektu Televize PRIMA a slovenské TV JOJ nejde jen o pěvecké nebo taneční výkony; šanci zvítězit mají nejrůznější baviči a komedianti, varietní umělci jako kouzelníci, akrobaté, žongléři, břichomluvci či imitátoři, účinkující se zvířaty nebo kdokoliv, kdo vládne jakýmkoliv mimořádným talentem, ať už sólo, nebo ve skupině. Show nemá žádná omezení - je otevřená lidem všech věkových kategorií, kteří mají výjimečný talent.
Během prázdnin proběhla ve větších městech v Česku i na Slovensku castingová kola, z nichž do vysílání postoupili vybraní adepti na vítězství. Jejich výkony bude hodnotit opět hvězdná porota: česká pěvecká stálice Lucie Bílá, zkušený producent a manažer hvězd Jaro Slávik a nově v ní usedne oblíbený český herec, dabér a bavič Martin Dejdar. Jednotlivými koly budou provázet již osvědčení a zkušení moderátoři z loňska Jakub Prachař a Martin "Pyco" Rausch.
Oproti loňskému ročníku nastane v tom letošním několik změn. Sestřihů z divadelních kol bude osm, do Velkého třesku postoupí podobně jako vloni více než stovka soutěžících. Z Velkého třesku vzejde okolo třiceti semifinalistů. Živé vysílání se bude skládat ze tří semifinále po osmi/devíti soutěžících a jednoho finále po jedenácti/dvanácti.
Každou neděli večer se tedy můžeme těšit na souboj našich nejlepších talentů, z nichž na konci vyjde vítězně jeden jediný, ten ze všech nejlepší a nejzajímavější. Toho také čeká nejen pohádková výhra v hodnotě 100 000 eur (přibližně 2,5 milionu korun), ale také angažmá v americkém Las Vegas! I proto se do česko-slovenské verze hlásí celá řada zahraničních talentů; v žádné jiné zemi totiž vítěz soutěže angažmá v Las Vegas nezíská. Sledujte tedy úžasné, odvážné i zábavné výkony další řady talentů každou neděli večer na Primě. (oficiální text distributora)

AllShallFall

Tak je to stejné jako minulý rok. Talentovaní lidé jsou. Někteří více, jiní méně. Tak z mého hlediska je to asi tak, že se opravdu podívám na to co kdo umí, budu je obdivovat a nebo se zaměju nad nějaký retardem, co si myslí že je nej.. Moderátorská dvojice Martin "Pyco" Rausch a Jakub Prachař si získali mé sympatie. Jejich komenty v zákulisí mě doslova skládají na kolena. Nejvíce se mi v porotě líbí homosexuál Slávik. I přesto že je to řiťopich, jeho hlášky jsou opravdu na vysoké úrovni. Tohle je pro mě snad jediná show, kterou na internetu můžu sledovat a neomrzí mě. A tak mě napadá i věc, že co by znamenala tahle soutěž bez toho nej nej nejlepšího soutěžícího...Jozefa Patroviče.. ()

Oyer

Přestože dávám cca 50ti procentní hodnocení, není dílu, který bych neviděl. Je trochu škoda, že v porotě už nesedí Jan Kraus, který se Slávikem tvořil charismatickou odstřelucí dvojici. Dejdar je proti Krausovi přeci jenom "měchuřina". Všimňete si, jak se Dejdar přizpůsobuje hlasování Slavika nebo Bílé. Z 90% rychle kopíruje jejich rozhodnutí. Ani soutěžící prozatím ničím vyjmečným neoslňují (oproti 1. sérii) a zůstavají tak daleko za kvalitou svých předchůdců. Kritizuji i vstupy do zákulisí na Pyca a Prachaře během jednotlivých vystoupení, kterých je až přes příliš. Jediným vábidlem tohoto pořadu je tak už pouze Jaro Slávik a jeho nenapodobitelné grimasy a výstupy. .... Před finálovou účastí však musím dodat, že přeci jen vznikla poměrně kvalitní desítka. Výborní jsou zejména zahraniční učinkující (Atai, Steve Starr). Avšak: je to ještě ČESKOSLOVENSKO má talent? nebo je to věc mezinárodní... ()

kingik

Strašně obdivuji Martina Piču v Rauši a Jaro Slávika, který snídá, svačí, obědvá a večeří se Shaggym. Máš neskutočný talent a čaká ťa Las Vegas. Pre mna áno. Je to dojemně pitomá show. Pozor však na stoprocentně dementní publikum a prohnilou porotu. Těch pár minut slávy účinkujícím za to přece stojí a pak už po vás neštěkne ani pes u nádražní restaurace. 60% ()

heyda

No aspoň Nova pochopila, že na její talent-kokot-manii nikdo není zvědavej. Jinak já tyhle soutěže můžu. Vždycky mě jen zklame, když jde profesionalita stranou a posílaj se do dalších kol úplní neschopáci (klauni, travesťáci, podprůměrní zpěváci, kteří by si v superstar ani neškrtli apod.), na úkor třeba dobrých tanečníků. Jinak nejlepší vystoupení prozatím: skupina SEGMENT s písničkou Wake up. ()

Amroth666

Martin "Pyco" Rausch, Jakub Prachař, Lucie Bílá, Martin Dejdar, Jaroslav Slávik ____ to je důvod, proč mě to baví, proč to sleduji. Není to ubohá nova, je to příjemně naladěná PRIMA, která mi nikdy nevadila a ani vadit nebude, V tomto ročníku nezapomenu na Skota, který polikal a vracel zpět(rybičky, míčky, vodu, cukr), na odpadní i krásné zpěvy a na hromadu originálnějších nápadů, než jsem napsal. ()

• Celkový víťaz Kazach Atai Omurzakov už zo svojimi číslami súťažil v obdobných súťažiach v iných krajinách Európy, podobne ako aj jeho súperi Brit Stevie Starr či japonský samuraj Hayashi. (Patrik200s)

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj