poster

Přátelská výpomoc (TV film)

Krimi

Československo, 1989, 56 min

 • Phex
  **

  Z pohodového rozvodu Veškrnová - Hanzlík se stává pro Hanzlíka peklo. Proč se ale jeho paní tak změní a chce ho oškubat není jasné. Prostě si jednou ožralá řekne: Nedostane nic ! V tom jak to má provést ji radí Konvaliková. Jde o majetek, který oba manželé měli před vstupem do svazku a tak Dáša finguje vloupání do ještě společného bytu. ...dost spoilerování - jak to dopadne se podívejte sami (je to na youtube), ale jen v případě, že by jste opravdu neměli co dělat...(20.7.2012)

 • jakoby
  ****

  V teto inscenaci je Nadenka potvora, ktera navede svou cerstve rozvedenou kamaradku k podvodu a potom ji vydira.Dagmar Veskrnova uz neni diblik ale uhlazena doktorka . Vybuch Jany Stepankove, tady jako Mudr. Nemcova, kdyz zjistila, ze reditelsky chrup se spalil byl tak presvedcivy, ze jsem se sama bala o premie.(24.11.2011)

 • rakovnik
  ****

  Pohodové kriminální rodinné drama s prvky humoru, s velmi dobrým hereckým obsazením. Vyniká především Jaromír Hanzlík. Zápletka je velmi originální, i když si nevzpomínám, zda může být na reálném základě, ale působí velmi věrohodně. Uspokojilo mě taktéž finále filmu. No, podívejte se, co jsou všechno ženy schopné vymyslet :-)(22.9.2011)

 • Tessie
  ****

  Paní prezidentová je pěkně nakrklá, když ji Hanzlík opouští. No jasně, takového fešáka nemít ve svém kurníku naštve a co teprve když zanáší i do jiného. Hodinová přehlídka lidských vlastností, kde vévodí vypočítavost, touha po pomstě, manipulace a vydíraní je krásná ukázka lidského charakteru, kterým se obklopujeme denně.. aneb Mám-li jít ke dnu, půjdeš se mnou. Moc fajn kousek.(13.10.2018)

 • mira007
  **

  Krimi tv inscenace o rozvádějících se manželech , přičemž ona má problém s tím, aby mu vydala cennou sbírku tak radši zfinguje loupež vlastního bytu, což se neukáže jako dobrý nápad. Není to nějaké veledílo, ale překvapivě to udrží pozornost celou hodinu a je to skvěle obsazené, přičemž nejvíc se mi vryla do paměti hysterická scéna Jany Štěpánkové.(4.8.2018)