Reklama

Reklama

Putování s dinosaury

  • Velká Británie Walking with Dinosaurs 3D (více)
Trailer 4

Zapomeňte na Jurský park! Teprve teď máte opravdu možnost stát se součástí světa, v němž vládnou dinosauři. To, co jste si mohli zatím jen představovat, se stává skutečností a vaše cesta do druhohor může začít. Zažijete putování s dinosaury v dobách, kdy vládli Zemi. Jejich cesta začíná před 70 miliony let na Aljašce, kdy je každý rok dlouhá a temná zima nutí v tisícihlavých stádech k stěhování z jejich domovů za potravou na jih. Dinosauři už dlouho představují jedinečný fenomén, který jako magnet přitahuje děti i dospělé. A není to jen jejich gigantickými rozměry a růzností druhů. Stále si klademe otázky: „Kam zmizeli? Jak žili? Jaké byly jejich vzájemné vztahy? Žijí mezi námi jejich potomci?" A na základě nejnovějších poznatků je právě vybudován příběh filmu Putování s dinosaury – film ve 3D, který je vrcholným a strhujícím zážitkem stvořeným právě pro filmové plátno. Nedávné paleontologické objevy ve spojení s průlomovými filmovými technologiemi nyní představí nové a jedinečné dinosaury, kteří jsou skutečnější než kdy předtím. V průběhu této velké podívané prožijeme životní příběh býložravého Pachyrhinosaura, který se narodil jako nejmenší mládě, a od počátku se tak musí vyrovnávat se svými soutěživými sourozenci, s drsným a nevyzpytatelným světem, se zuřivými a hladovými predátory jako je zákeřný Troodon nebo monstrózní Gorgosaurus. Náš hrdina sice nikdy nebyl tím největším a nejdrsnějším dinosaurem své doby, ale dokázal, že pro evoluci může být důležitější i něco jiného, než jen být největším a nejsilnějším. A tak díky své statečnosti a schopnosti spolupracovat s dalšími členy migrujícího stáda nejen dokáže přežít, ale stane se pro své druhy nepostradatelným vůdcem a ochráncem stáda. Přijďte zažít dobrodružství tak skutečné, že se ocitnete přímo mezi dinosaury, prožijte dobu těchto obrů v největším příběhu za posledních 100 miliónů let, který byl inspirován veleúspěšným seriálem televize BBC. (CinemArt)

(více)

Videa (22)

Trailer 4

Recenze (101)

Pilda17 

všechny recenze uživatele

Vizuálně moc pěkně udělané, ale spíše pro děti a to mi docela vadilo. Párkrát jsem se pousmál a občas mi bylo trapně. Scéna s Gorgosaurusem a jak se mu vysmíval kvůli rukám byla skvělá a asi jedna z nejvtipnějších, bohužel nic víc Putování s dinosaury nenabídlo a zařadí do takového pěkného lehkého nadprůměru .. 5/10 = 58% ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Vím, že děti nepohrdnou žádným obrázkem, ale přece jenom bychom je neměli krmit takovouhle stupiditou. Věděl jsem, že to nebude žádný terno, ale něco tak neskutečně hloupého jsem nečekal. Navíc nechápu, jak něco takového mohlo BBC schválit. Nejvíc wtf scéna, jak se vypravěč směje T-rexovým malým ručičkám, když podle nejnovějších studií ty ručky možná ani neměl? Fox zřejmě chtěl imitovat Dinosaura, ale to se krutě nepovedlo. Občas se ani nedá poznat, kdo vlastně mluví, protože dinosauři nehejbou tlamou. Alespoň, že cgi je povedené, jinak by se na to ani nedalo dívat, pokud vám není 5...30% ()

Reklama

misterz 

všechny recenze uživatele

Príbehovo síce prostučké, ale príjemné a veľmi dobre pozerateľné. Mám rád dinosaury, takže oceňujem aj snahu autorov o každom povedať aspoň základné informácie. Na to, aby si človek film užil stačí, keď sa nechá unášať peknými obrázkami, krásnou prírodou a ľahkým, milučkým príbehom... Spokojnosť sa určite dostaví. Preto u mňa po Jurskom parku a skvelých dokumentoch (hlavne od BBC) po dlhej dobe jeden z lepších filmov na danú tému. 75/100 ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $80miliónovTržby USA $36,076,121Tržby Celosvetovo $130,580,730Tržby za predaj Blu-ray v USA $3,448,839 //počet predaných kusov 195,142Tržby za predaj DVD v USA $5,291,390 //počet predaných kusov 397,244║ opäť zbytočný prešľap ohľadne dinosaurej témy, banálny príbeh, ktorý maximálne unudí, príbeh kde nefunguje poriadne ani humorná vložka, režisérsky rutinné a zvolená sonda do života dinosaurov moc zaujímavého neprináša, grafika újde a po dlhšej dobe ma troška sklamal aj Slovenský dabing, zbytočnosť /40%/ ()

Deimos 

všechny recenze uživatele

KINO/// Dabing 6/10 Děj 6/10 Hudba 7/10 Animace 8/10/// PLUS: je to krásné, poutavé a krátké, není to tedy nudné nebo nezajímavé, prostředí a animace je téměř dokonalá MÍNUS: příběh je jednoduchý a děj příliš ukecaný/// Shrnutí: Na film jsem šel se svojí drahou polovičkou, která takové filmy zbožňuje, vlastně má ráda všechny filmy o dinosaurech v jakékoliv podobě. Putování s dinosaury vyčnívá svojí kvalitou zpracování, která je i na současnou dobu technicky dokonalých filmů na velice dobré úrovni. Příběh je pěkný, zápletka jednoduchá. Film je tedy vhodnější spíš pro mladší diváky. Je poučný ale jak už jsem zmínil, příliš upovídaný./// Celkem 66%/// ()

Galerie (78)

Zajímavosti (14)

  • Tvůrci původně plánovali film bez dabingu či vyprávění, tudíž měl být "němý". Distribuční studio 20th Century Fox však na poslední chvíli rozhodlo, že z důvodů lepšího výdělku bude lepší zpřístupnit film dětským divákům tím, že přidají "hlasové myšlenky dinosaurům", čímž postavám dodají více charakteru a dětem budou podstrkávat příběh. Nakonec však kvůli tomuto dabingu diváci i kritici snímek příliš nedocenili. (Pod)
  • Navzdory skutečnosti, že se jedná o nezávislý film, vyšla produkce na 80 milionů amerických dolarů. (Pod)

Reklama

Reklama