Slovensko v obrazoch

(pořad)
Publicistický
Slovensko, 2011, 22 min

Účinkují:

Eva Brodnianska, Silvia Krpelanová (moderátor)

O zaujímavých pamiatkach, osobnostiach a udalostiach aj z netradičného pohľadu. (oficiální text distributora)

MM_Ramone

Na základe niekoľkých mojich komentárov, by sa mohol niekto nazdávať, že som ostro nepriateľsky zameraný voči STV. Ano, rozčuľujú ma tie ich vydieračské koncesionárske poplatky, ale ku hodnoteniu programov, ktoré sa objavujú v ich vysielaní sa staviam nezaujato. Veď aj mňa mrzí fakt, že v prevažnej miere sa jedná o poriadny odpad. Vždy ma poteší, keď sa tam predsa len raz od času objaví niečo zaujímavé. "Slovensko v obrazoch" je presne ten typ relácie, ktorá sa výborne hodí do programovej štruktúry verenoprávnej televízie. Reportáže o krásach a zaujímavostiach našej krajiny. *** ()

Hedka

Veľmi dobré. Dnešná časť bola o rekonštrukcii oltárnej sochy Panny Márie v Kežmarku, o levočských reštaurátoroch, o netradičnom vyliečení rakoviny.. Samé zaujímavé informácie! ()

Marze

Shlédl jsem jeden nejnovější díl v archivu Slovenské televize. Reportáže jsou originální, ale chyběl mi alespoň jeden ( i třeba turistický) výlet do nádherné slovenské přídody https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/14130/386162 ()

Arkanoid

Turistický sprievodca Slovenskom nemá ten správny vizuál, hudobný podmaz ani moderátora, ktorý by človeka chytil a dostal do tých miest, ktoré prezentuje. Každopádne snaha tvorcov a objavovanie nových destinácií sa cenia. ()

unclejack

Vždy je zaujímavé poznávať svoju vlasť a na tejto relácii vidno snahu tvorcov sprostredkovať divákovi Slovensko pomocou miest, ktoré nie sú hned tak v každom turistickom srievodcovi. A hcoi túto snahu oceňujem tromi hviezdami, treba si aj priznať, že zaujímavejší vizuál a obmena moderátora by rozhodne nezaškodila. ()