Reklama

Reklama

Zlo má tuhý korienok. Vo filmovom štúdiu na Goodnight Lane záhadne zomrie jeden z pracovníkov. Majiteľ tuší, že na mieste sa odohrávajú paranormálne aktivity, ale nikomu o svojom podozrení nepovie. Duch, ktorý na Goodnight Lane prebýva, sa vzápätí rozhodne odhaliť tajomstvo svojej minulosti a zároveň nikoho nepustiť zo štúdia von živého. (Marceloo)

(více)

Recenze (19)

Bloody13 

všechny recenze uživatele

Kdo už má plný zuby Insidious, The Conjuring a jiných vážných duchařin, třeba ocení tuhle neškodnou, ale docela sympatickou kravinu. Je sice děsně nízkorozpočtová a vizuál má jak z produkce Hallmarku, ale taky má trio opravdu skvostných sexy kundiček (i ta Harrisovka vypadá furt dobře) a hlavně natvrdlýho Billyho Zanea, který se tu stará o většinu srandy: "Cože? Charles Manson? Ten vyhublej, vysokej, gotickej rocker? Myslel jsem, že je gay." ()

*CARNIFEX* 

všechny recenze uživatele

Alan je majiteľom menšieho filmového štúdia "Media World" v Dallase, v ktorom jedného, "pekného" rána objavia mŕtve telo zamestnanca. Záhadná smrť inak obľúbeného kolegu vzbudí u zvyšných spolupracovníkov množstvo nepríjemných otázok. Ich sebaistotu ešte viac podlomí príchod bývalej majiteľky budovi, ktorá všetkých varuje pred duchom, usídleným pod podlažím starej budovy. Všetci až na Alana vnímajú jej slová seriózne vážne, pričom i oni samotní boli v nedávnej minulosti svedkami mnoha nevysvetliteľných udalostí. Ako je to ale možné, že jeho majiteľ berie celú situáciu s takým nadhľadom? Vie snáď Alan niečo, čo ostatní ani len netušia? Keby sa bola brala táto ducharina trošku seriózne, keby jej tvorcovia až tak nevsádzali na odľahčenú formu, ktorá spočiatku nebola nijak mimoriadne vtipná (ale dva, tri krát som sa naozaj schuti zasmial, obzvlášť v 64', 80' minúte :D), mohlo ísť o solídny počin. Každopádne, ako kravina na zabitie voľného času to nebolo zlé. Pár slušných nápaditých gore scén milo prekvapilo, takže fanúšik hororu si sčasti príde na svoje. Čakal som nejaké lakačky, ale bohužiaľ. V tomto smere nič preborného. Myslím si však, tie tri "hrušky" si tento snímok určite zaslúži - 55 % ()

Reklama

kingik 

všechny recenze uživatele

Dům na Goodnight Lane, v němž se odehrála dávná tragédie, dnes slouží jako studio partě filmařů natáčející levné béčkové horory. Jejich nadšení povážlivě opadne, když v těchto prostorech začne docházet k paranormálním aktivitám. Má je na svědomí duch zavražděné dívky, která se nehodlá svého rodného domu jen tak vzdát. A každého pošle pod kytky. Aby taky ne, když se jedná o potomka známého masového vraha. A jeden takový levný a typicky béčkový horor také natočil i zcela neznámý Alin Bijan. A hned dodávám, že takový duchařský horůrek zde ještě nebyl. Nebere se smrtelně vážně. To je jeho výrazná přednost. Podle toho také vypadá i výkon Billy Zane v roli netalentovaného režiséra, který trousí otrávené hlášky a svým ironickým postojem sympaticky podkopává celé "strašidelné" dění. Film vypadá hodně levně. Vizuál i gore zavánějí amatérskou úrovní. Duch mrtvé dívky úplnou hanbu neudělal. Režisérovi se podařilo sehnat levnější herce a herečky, kteří v hororech nejsou žádnými nováčky. Od hereček chtěl, aby na scéně nestrašily, tudíž jsou všechny sexy vystajlované a k ojetí. Danielle Harris i těsně před čtyřicítkou vypadá lépe než za mlada a svůj post levné béčkové herečky zdatně uhájila. Na scéně se také objevuje i Brina Palencia. Převyšuje ji zde blond sexice Christine Quinn, která má i větší prostor pro svoje vnady. Oproti těmto třem kočičkám se známá Lacey Chabert coby členka filmového štábu příliš neprosadila a zůstala u své civilní vizáže. První obětí je Richard Tyson, kterého si mnozí budou pamatovat jako padoucha z komedie "Policajt ze školky". Film má docela solidní porci neotřelých nápadů, které zdařile postupně zúročil. Nechybí ani (neodhadnutelný) zvrat. Ovšem finále slibovalo víc. Scéna, co následuje během titulek, matný dojem podstatně vylepšila. Kdyby měl režisér větší finanční prostředky, jistě by přibyly známky za technické zpracování, které v podstatě nejde dost dobře udělit. Vše se ale dohání nápady, které jsou kvalitně praštěné, stejně jako herecké výkony. Vychází mně z toho jedině to, že to byl od režiséra úmysl natočit svůj film docela sympaticky strašidelně s přihlédnutím k té nezanedbatelné skutečnosti, a sice, že mu z toho vyleze roztomile praštěný horor. Což se stalo. Když béčko, tak béčko. A se vším, co k tomu patří. 60% ()

George Stobbart 

všechny recenze uživatele

Štáb malého filmového štúdia sa snaží dokončiť prácu na novom horore, no začne im tam vyčíňať ženský duch; rozzúrený, že štúdio sa má nadobro zavrieť a o jeho osude nik nevie. Sympatické a zábavné duchárske béčko, s jemným komediálnym nádychom a prekvapivo kvalitnými a krvavými úmrtiami. V rámci námetu a rozsahu deja dokonca cítiť aj (zbytočne) väčšie ambície, ktoré sa však zrejme stratili v priebehu spracovania, i keď som rád, že ten film po rokoch vôbec konečne vyšiel. Herci sú vcelku známi a trefne obsadení, audio-vizuál je na nezávislácke pomery v pohode, ale stopáž je trochu zdĺhavá a kvalita kolísavá. Ale aj tak dobre, u mňa silné 3*. ()

Marceloo 

všechny recenze uživatele

Vo filmovom štúdiu na Goodnight Lane záhadne zomrie jeden z pracovníkov. Majitel vie, že sa tu dejú paranormálne aktivity, ale nikomu o tom nepovie. Pre ducha nastane čas zobrať si to, čo mu patrí a rozhodne sa, že nikto sa nedostane von živý. - Pozeral som to len kvôli Danielle a počítal som s tým, že to bude katastrofa, ale nakoniec ma to velmi milo prekvapilo. Vo filme perfektne funguje humor, dokonca je tu aj niekolko funkčných lakačiek, sú tu príjemné postavy a príbeh je tiež dobrý. Hákový kríž na čele ma úplne dostal. Duch vyzerá taktiež dobre a páčilo sa mi jeho zachytenie na kameru a práca s tou ukážkou. Danielle Harris som videl prvý krát ako záporáčku, ale aj tak bola nehorázne sexy! Kvôli Danielle to samozrejme nadhodnotím, ale aj tak sa mi to velmi páčilo. + Danielle Harris! + herec z The Ganzfeld Haunting + herec z Reversal a Hayride 2 ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama