Beodibeodi

Epizody(24)

Bývalý profesionální hráč golfu John Lee trénuje dvě ženy, aby se z nich staly nové královny golfu. On sám se stal prvním Korejcem, který vyhrál titul PGA. Přestože byl v golfu velice úspěšný, rozhodl se vzdát kariéry a stal se trenérem. Mimo golfu také exceloval v bojovém tanci "Capoeira". Jednou z žen, které John učí je Min Hae Ryung, která vyrůstala na vesnici a pochází z chudších poměrů. Jejím jediným cílem je stát se elitní golfistkou. Splní se její sen? (Pethushka)

matini

Příběh je o Sung Mi Soo, dívky z chudých poměrů, která se rozhodne hrát golf, který se stane její životní vášní a náplní jejích dní. Její švih do dálky je jedinečný, ale ve hře na hřišti se jí příliš nedaří. Časem si jí, ale všimne Johny Lee, bývalý korejský hráč golfu, kterého Mi Soo zaujme. Příběh pak pokračuje dál, v duchu toho, že Mi Soo jde za svým cílem stát se profesionální hráčkou golfu. Sice musí překonat pár překážek, ale konec dobrý všechno dobré. Hlavní hrdinka byla sympatická a člověk jí přál úspěch. John Lee mi byl ze začátku trošku nesympatický, zvášť s tou jeho mopovou hlavou a dost zvláštní chůzí... mop z hlavy schodil, chůze sice zůstala, ale dalo se na to zvyknout :) Sice mi těch 24 dílů uběhlo celkem rychle, ale když se na to podívám zpětně, tak se tam opravdu moc věcí nestalo. ()