Bláznivá komedie o jedné zamilované záletné blondýně, dvou zdařilých klonech a třiceti miliónech dolarů, které by chtělo získat zpět newyorské podsvětí.
Aby Mike unikl ze spárů mafie, rozhodne se vydávat za svého dokonalého dvojníka - klon, který se občanským jménem nazývá Grigoris a žije toho času v Kardise, malé vesnici v Řecku, kde každý ví o každém úplně všechno. (dopitak)

leneaqua

Od tohoto filmu jsem vlastně nic neočekávala, a proto jsem nebyla zklamaná. Našla jsem si ho díky Katerine Papoutsaki, kterou jsem již viděla v jiném řeckém snímku. Film byl svižný, nenudil a snažil se pobavit tou hloupou formou. A vlastně proč ne. Účel to splnilo. Samozřejmě, i když mě film bavil, nemůžu dát vyšší hodnocení než 2 hvězdy. Stále musíme hodnotit celkovou kvalitu a tu tento film samozřejmě nemá. ()

dopitak

Chujovina na ntou, která by mohla fungovat, kdyby tam toho tvůrci nenapráskali tolik. Proč proboha klon nestačilo dvojče? Proč magorský vědec, šílenec s rozříznutou tlamou, a tak složitý způsob jak Grigorise vyměnit za Mika? Dalo se tam stavět na nevěře Marie, záměnách, obvinění z buzeranství, čemkoliv, ale nevyšlo to. ()

• V závěrečné scéně v klubu se objeví řecký zpěvák Onirama s písní Epanastatis. (leneaqua)