Epizoda 5 (S01E05) (epizoda)

Thriller / Krimi / Drama

USA, 2017, 42 min

Tvůrci:

Joe Penhall

Režie:

Tobias Lindholm

Předloha:

Mark Olshaker (kniha), John Douglas (kniha)

Hudba:

Jason Hill

Zvuk:

Ren Klyce

Scénografie:

Steve Arnold

Kostýmy:

Jennifer Starzyk
(další profese)

Komentáře uživatelů k epizodě (12)

 • tron
  ****

  V tejto časti žiadny sériový vrah, "len" pokračujeme v riešení vraždy ženy z predchádzajúcej časti. Postavy dokonca premýšľajú nad tým, či majú v pátraní pokračovať, nakoľko podľa všetkého nejde o sériového (prepáčte, sekvenčného) vraha, ale o "obyčajnú" vraždu z vášne. Je to pôsobivé. Veľmi pôsobivé. A ak nebude Holt McCallany minimálne nominovaný na nejakú prestížnu televíznu cenu, bude to dosť nefér. A všimnite si, ako Holden pri vypočúvaní prvorodičky napodobňuje jej pohyby. tento seriál je naozaj o detailoch. A to si vážim. "Žena ani deti z muža hnev nedostanú."(30.12.2017)

 • castor
  ****

  Navazujeme tam, kde jsme skončili. Projekt, ač je zatím stále v plenkách, má potenciál a oba pánové začínají věřit, že jejich práce má smysl a může mít jednou velký význam. Stále jsme nicméně u vraždy maloměstské dívky, která byla údajně milá a údajně zasnoubená. Ovšem jak už to tak bývá, láska je slepá a rodina musí držet při sobě. Pokud nejde do tuhého.(10.11.2017)

 • Frajer42
  ***

  Je trošku škoda, že se tak dlouho vyšetřuje něco tak primitivního. Také mě trošku mrzí, že se celou polovinu série seriál drží těch divácky nejvděčnějších témat - tedy vraždění a znásilňování žen, případně kombinací obojího v libovolném pořadí. Také mě mrzí, že jsou prozatím všichni vrahové naprosto jednodušší maniaci, které k jejich činům vedou ty nejzákladnější lidské pudy. Strašně mi v tom celém schází někdo, kdo by byl s nebystrým duem vyšetřovatelů alespoň na stejné intelektuální úrovni a své vraždění bral jen jako volnočasovou aktivitu. Směr, kterým se seriál vydal je fajn. Jen si žádám určité zpestření. Buď posouvat hranice lidské bestiality stále dál a dál, nebo se pro oživení vydat trošku jiným směrem. Lepší tři kousky.(11.2.2018)

 • Tommassi3
  *****

  "A teď moje otázka !! Nemáme fondy na oddělené ložnice ??" ;)(27.10.2019)

 • bart_
  *****

  Lze definovat slovy: Kecy, kecy, psychouš v kleci. Žel bohu vcelku primitivní žánrovou zápletku zato okořeňují naprosto bezchybné dialogy. Jen připepřit na tempu a nemám téměř žádné výhrady...(24.8.2019)

 • Necrotongue
  ****

  U páté epizody jsem se vrátil k čtyřhvězdičkovému hodnocení, protože mi v dílu, který se celý věnoval Altoonské vraždě, něco chybělo. Později mi docvaklo, že jsem byl ochuzen o mrazení v zádech, protože jsem nedostal možnost nahlédnout do mysli některého sériového vraha.(8.9.2020)

 • ALIENka_
  ****

  Tak heslo rodina drží vždy při sobě tady nabírá úplně jiných rozměrů. Poslední scéna mi dala solidní husinu aspoň na pár hodin. :D Sice teda doufám, že se tahle vražda nebude vyšetřovat do konce série, ale budu tvůrcům věřit, že to zbytečně neprotáhnou. Ze začátku to tak pěkně rozjeli a vypadalo to, že každej díl bude jinej vrah, tak doufám, že je to neomrzelo. Každopádně atmosféra je úžasná, a na Holdena s Billem by mě pohled snad nikdy neomrzel (nemělo to znít tak gay, ale tak už se stalo), že by mě to bavilo, snad i kdyby celou dobu řešili, kam se poděla jehněčí omáčka. Hodnocení: 8/10(18.8.2020)

 • Trevor
  *****

  Holden a Bill sa racajú do Pensylvánie, kam ich zaviedli stopy pri pátraní po vrahovi Beverly. Do okruhu podozrivých sa zariadia jej snúbenec Benjamin jeho švagor Frank a Benjiho sestra Rose. Detektívovia stoja pred tvrdým orieškom, zdá sa však že vďaka pomoci miestneho policajta Marka sa odpovede kto bol vrahom dopátrajú...Paradoxne najlepšou epizódou v doterajšom priebehu nebolo vypočúvanie a analýza skutkov viacnásobných vrahov, ale práve táto časť napriek tomu, že jej podstatná časť sa odohrala v interiéri a v miestnosti na vypočúvanie.(3.9.2019)

 • Se7enteen
  *****

  9/10(9.11.2018)

 • H4ku11
  ****

  Tak chalani už viac vyšetrujú ako skúmajú, ale tak učia sa aj na tom.(4.2.2020)

 • SpaceOdyseus
  *****

  Tento dil se zatim nejvic soustredi na vysetrovani a hrave strka vsechny kriminalky do kapsy jen s vypointovanymi dialogy.(6.11.2017)

 • chrispe
  ****

  WHO killed her?(22.6.2020)