Epizoda 9 (S02E09) (epizoda)

Thriller / Krimi / Drama

USA, 2019, 1 h 14 min

Komentáře uživatelů k epizodě (10)

Spoilery! Velice důstojné zakončení velice důstojné série. Snad s výjimkou nemastného pilotu cítím velkou spokojenost s touto sérií. Troufnu si říct, že i černí diváci jsou velmi spokojení, že se někdo pověnoval i jejich problémům. Skvěle fungovaly dialogy i samotný průběh vyšetřování. Konečně někdo krásně ukázal, že práce vyšetřovatelů nespočívá pouze v častých honičkách a obrovských přestřelkách, nýbrž že se jedná o pozvolnou činnost, která obnáší především nekonečné čekání a sledování. Právě zvýšená míra autentičnosti, ve srovnání s ostatními seriály, působí jako svěží vítr a činí tento seriál výjimečným. Nezbývá nám mlsným divákům nic jiného, než se těšit na na další sérii, která s nejvyšší pravděpodobností přijde, neboť si nedovedu představit scénář, ve kterém by na sebe seriál nevydělal. Vskutku podařená záležitost.(25.8.2019)

Solidní zakončení...(29.8.2019)

Fincher tuhle pachuť na jazyku umí..otazka jak byl jeho vliv na druhou sérii, snad bude dělat i třetí, když mu zrušili film(28.8.2019)

Holden spoločne s Billom zatknú a snažia sa obviniť muža, o ktorom sú presvedčený že vraždil narazia však na neochotu prokurátora podať obžalobu. Wayne si tak ešte chvíľu užíva slobodu, nakoniec sa však nájdu dôkazy aby ho obvinili aspoň z dvoch vrážd. Holden sľúbi, že na prípade bude pracovať aj ďalej, to však už vedenie FBI zamietne.Chlapík v Kansase pokračuje v sadomasochizme...Asi najlepšími momentmi sú tie, kde černošky obviňujú Holdena že usvedčil černocha iba kvôli farbe jeho pokožky.Pretože presne tak to je. Iba oni sú obeťami nespravodlivosti na celom svete.(20.11.2019)

Luxusni zakonceni luxusni serie. Dnes si budu v praci procitat wiki stranku Atlanta Murders.(11.11.2019)

Co dodat? Výborné finále, založené na skutečných reáliích co nechalo tu "správnou" pachuť na jazyku do další série, teda jestli vůbec bude... :/ Jak já hned pročítal wikipedii...(23.1.2020)

Ze ma koniec rozcaruje som ocakaval, a bolo mi jasne, ze take jednoznacne ako by som si prial, to nebude...posledny televizny prispevok a Holdenov vyraz so spinavou koselou v ruke to cele perfektne vykresluje. Kazdopadne dost dobra kriminalka. Akurat, porovnajuc postupy, sledovacky FBI tu a vo vybornych The Americans, vas nuti sa pytat, ci je FBI zobrazena tuna vobec kompetentna vo svojej praci. Ale chapem, kolko veci im komplikovalo zivot a tiez vysetrovacie postupy v "plienkach".(27.8.2019)

Něco mi uniklo? - To asi nám všem. Závěrečný díl se mi zdál poněkud hořký, ale tento seriál přece není pohádka. Nancy chápu a zároveň nechápu.(29.6.2020)

Naprostá paráda! To srovnání se Zodiacem sedí. A ten casting, bože, to je prvotřídní práce.(3.9.2019)

Fuuuuu, neskutečný konec, doufám, že se dočkáme třetí série. A čtvrté. A proč ne i páté, tenhle seriál je prostě špička.(4.4.2020)