Epizoda 9 (S02E09) (epizoda)

Thriller / Krimi / Drama

USA, 2019, 1 h 14 min

Komentáře uživatelů k epizodě (10)

 • Frajer42
  ****

  Spoilery! Velice důstojné zakončení velice důstojné série. Snad s výjimkou nemastného pilotu cítím velkou spokojenost s touto sérií. Troufnu si říct, že i černí diváci jsou velmi spokojení, že se někdo pověnoval i jejich problémům. Skvěle fungovaly dialogy i samotný průběh vyšetřování. Konečně někdo krásně ukázal, že práce vyšetřovatelů nespočívá pouze v častých honičkách a obrovských přestřelkách, nýbrž že se jedná o pozvolnou činnost, která obnáší především nekonečné čekání a sledování. Právě zvýšená míra autentičnosti, ve srovnání s ostatními seriály, působí jako svěží vítr a činí tento seriál výjimečným. Nezbývá nám mlsným divákům nic jiného, než se těšit na na další sérii, která s nejvyšší pravděpodobností přijde, neboť si nedovedu představit scénář, ve kterém by na sebe seriál nevydělal. Vskutku podařená záležitost.(25.8.2019)

 • bart_
  *****

  Solidní zakončení...(29.8.2019)

 • micle21
  *****

  Fincher tuhle pachuť na jazyku umí..otazka jak byl jeho vliv na druhou sérii, snad bude dělat i třetí, když mu zrušili film(28.8.2019)

 • Trevor
  *****

  Holden spoločne s Billom zatknú a snažia sa obviniť muža, o ktorom sú presvedčený že vraždil narazia však na neochotu prokurátora podať obžalobu. Wayne si tak ešte chvíľu užíva slobodu, nakoniec sa však nájdu dôkazy aby ho obvinili aspoň z dvoch vrážd. Holden sľúbi, že na prípade bude pracovať aj ďalej, to však už vedenie FBI zamietne.Chlapík v Kansase pokračuje v sadomasochizme...Asi najlepšími momentmi sú tie, kde černošky obviňujú Holdena že usvedčil černocha iba kvôli farbe jeho pokožky.Pretože presne tak to je. Iba oni sú obeťami nespravodlivosti na celom svete.(20.11.2019)

 • SpaceOdyseus
  *****

  Luxusni zakonceni luxusni serie. Dnes si budu v praci procitat wiki stranku Atlanta Murders.(11.11.2019)

 • Franc1s
  *****

  Co dodat? Výborné finále, založené na skutečných reáliích co nechalo tu "správnou" pachuť na jazyku do další série, teda jestli vůbec bude... :/ Jak já hned pročítal wikipedii...(23.1.2020)

 • warrenur
  ****

  Ze ma koniec rozcaruje som ocakaval, a bolo mi jasne, ze take jednoznacne ako by som si prial, to nebude...posledny televizny prispevok a Holdenov vyraz so spinavou koselou v ruke to cele perfektne vykresluje. Kazdopadne dost dobra kriminalka. Akurat, porovnajuc postupy, sledovacky FBI tu a vo vybornych The Americans, vas nuti sa pytat, ci je FBI zobrazena tuna vobec kompetentna vo svojej praci. Ale chapem, kolko veci im komplikovalo zivot a tiez vysetrovacie postupy v "plienkach".(27.8.2019)

 • chrispe
  ****

  Něco mi uniklo? - To asi nám všem. Závěrečný díl se mi zdál poněkud hořký, ale tento seriál přece není pohádka. Nancy chápu a zároveň nechápu.(29.6.2020)

 • epoh
  *****

  Naprostá paráda! To srovnání se Zodiacem sedí. A ten casting, bože, to je prvotřídní práce.(3.9.2019)

 • Royaldell
  *****

  Fuuuuu, neskutečný konec, doufám, že se dočkáme třetí série. A čtvrté. A proč ne i páté, tenhle seriál je prostě špička.(4.4.2020)