Frajer42

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Spoilery! Velice důstojné zakončení velice důstojné série. Snad s výjimkou nemastného pilotu cítím velkou spokojenost s touto sérií. Troufnu si říct, že i černí diváci jsou velmi spokojení, že se někdo pověnoval i jejich problémům. Skvěle fungovaly dialogy i samotný průběh vyšetřování. Konečně někdo krásně ukázal, že práce vyšetřovatelů nespočívá pouze v častých honičkách a obrovských přestřelkách, nýbrž že se jedná o pozvolnou činnost, která obnáší především nekonečné čekání a sledování. Právě zvýšená míra autentičnosti, ve srovnání s ostatními seriály, působí jako svěží vítr a činí tento seriál výjimečným. Nezbývá nám mlsným divákům nic jiného, než se těšit na na další sérii, která s nejvyšší pravděpodobností přijde, neboť si nedovedu představit scénář, ve kterém by na sebe seriál nevydělal. Vskutku podařená záležitost. ()

Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

S finální epizodou druhé série jsem byl velmi spokojen. Nenarazil jsem v ní na žádná hluchá místa a tvůrci opět dokázali, že tento seriál netočí jen proto, aby ho lidé mohli používat jako zvukovou kulisu k neoblíbeným činnostem. Zase jsem se jednou výborně bavil a zdejší mix fikce a skutečných událostí na mě skvěle fungoval. ()

ALIENka_

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak je to tady, konec druhý série, a co jsem slyšela, tak i konec celýho seriálu. Což mě, nebudu lhát, celkem sere, jelikož konec vůbec nepůsobil jako konec (dobře možná napůl, ale stejně). Objevil se totiž další vrah a mně teď zbejvá jen zklamání, že se o něm už nejspíš nikdy nic nedozvím. Nancy opustila Billa, takže celý naše slavný trio skončilo samo. Hádám, že je těžký žít s FBI agentama? Bill si to každopádně nezasloužil, ale tak, co se dá dělat. It is what it is. Hodnocení: Tak za 2 roky nebo nikdy zdar!/10 ()

Trevor

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Holden spoločne s Billom zatknú a snažia sa obviniť muža, o ktorom sú presvedčený že vraždil narazia však na neochotu prokurátora podať obžalobu. Wayne si tak ešte chvíľu užíva slobodu, nakoniec sa však nájdu dôkazy aby ho obvinili aspoň z dvoch vrážd. Holden sľúbi, že na prípade bude pracovať aj ďalej, to však už vedenie FBI zamietne.Chlapík v Kansase pokračuje v sadomasochizme...Asi najlepšími momentmi sú tie, kde černošky obviňujú Holdena že usvedčil černocha iba kvôli farbe jeho pokožky.Pretože presne tak to je. Iba oni sú obeťami nespravodlivosti na celom svete. ()

warrenur

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ze ma koniec rozcaruje som ocakaval, a bolo mi jasne, ze take jednoznacne ako by som si prial, to nebude...posledny televizny prispevok a Holdenov vyraz so spinavou koselou v ruke to cele perfektne vykresluje. Kazdopadne dost dobra kriminalka. Akurat, porovnajuc postupy, sledovacky FBI tu a vo vybornych The Americans, vas nuti sa pytat, ci je FBI zobrazena tuna vobec kompetentna vo svojej praci. Ale chapem, kolko veci im komplikovalo zivot a tiez vysetrovacie postupy v "plienkach". ()

Franc1s

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Co dodat? Výborné finále, založené na skutečných reáliích co nechalo tu "správnou" pachuť na jazyku do další série, teda jestli vůbec bude... :/ Jak já hned pročítal wikipedii... ()

PaTeXx

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

O hvězdičku víc dávám za tu nechutnou a pochmurnou realitu (hlavně když čokoládové maminky vyčítaly Holdenovi že zabásnul černocha), jejíž zpracování bylo až moc příhodné, jinak tahle epizoda měla čtyřkový feel. ()

TheFilmThief

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nejhorší je, že jim místy nechybělo aby vraha chytili. Holden měl dobré nápady, ale málo podpory. Je smutné, že případ, kde skutečného ani vraha nechytili stál Billa rodinu. Na tom, že případ skončil dost blbě mohly politické čachry, radnice, která si cpala peníze do vlastních kapes, hysterický dav, policisté, co odflákli svou práci (spali na hlídce, neschopní nainstalovat štěnici). Vyšetřování vedlo k různým lidem a zároveň nikam. ()