Mindhunter (TV seriál)

Thriller / Krimi / Drama

USA, 2017–2019, 17 h 1 min (Minutáž: 34–74 min)

Tvůrci:

Joe Penhall

Předloha:

Mark Olshaker (kniha), John Douglas (kniha)

Jason Hill

Jonathan Groff, Holt McCallany, Anna Torv, Cotter Smith, Peter Murnik, Happy Anderson, Hannah Gross, Sonny Valicenti, Joe Tuttle, Lauren Glazier, Thomas Francis Murphy, Ashley Smith, Jesse C. Boyd, David H. Holmes, Jordan Gelber, Chris James Boylan, Felix Solis, Tommy Nohilly, Judith Delgado, Cameron Britton, Matt Walton, Tobias Segal, Andrew Sensenig, Sam Strike, Austin Archer, Stacey Roca, Alex Morf, Amelia Campbell, Joseph Cross, Catherine Curtin, Mark Falvo, Jason Davis, John Walpole, Dashiell Eaves, Lena Olin, Laura Poe, Jordyn DiNatale, Joshua Wills, Grace Rex, Sarah Wilson, Eric Morris, Daniel James, Christopher Mann, Jack Erdie, Enid Graham, Rich Rule, Rhoda Griffis, Carl Franklin, Benjamin J. Cain Jr., Marc Kudisch, Damon Herriman, Michael Park, Drew Seltzer, Nate Corddry, Andy Umberger, Jeb Kreager, Andrene Ward-Hammond, Dohn Norwood, P.J. Marshall, Albert Jones, Don O. Knowlton, Paul Carafotes, Michael Cerveris, Jacob Berger, Christopher Grove, Andrew Yackel, Oliver Cooper, Tammy Felice, Megan McQuillan, Katherine Banks, Zachary Scott Ross, David Carranza, Michael Filipowich, Sierra Aylina McClain, June Carryl, Corey Allen, Brent Sexton, Mike Ancas, Steven Daniel, Crystal Lee Brown, Carl Hendrick Louis, Robert Aramayo, Gareth Williams, David Healy, Emily Bergl, Erik Jensen, Christopher Backus, Mary Brunner (a.z.), Patricia Krenwinkel (a.z.), Charles Manson (a.z.), Charles Watson (a.z.), Morgan Kelly, Sean Cullen, Christopher Livingston, Scott A. Martin, Marcella Lowery, Anna Magoulas, Siovhan Christensen, Deja Dee, Regi Davis, Ryan Buggle, Billy Slaughter, Jeff Pope, Michelle Davidson, Allie McCulloch, Circus- Szalewski, Amaris Davidson

Komentáře uživatele Rocky88 k tomuto TV seriálu

Skvěle vybrané hlavní role, výborný námět (častému nepochopení postupů ostatními je v dnešní době opravdu úsměvné), ale hlavně pro mě naprosto nečekané velké porce napětí, což je u konverzačního titulu něco nevídaného. Divák má opravdovou radost, když moucha sedne na lep a začne ze svý huby zvracet jedno zvrácený moudro za druhým. Druhá série je netrpělivě očekávána.(8.12.2017)

První díl dává tušit, co se rozběhne v dílech dalších, a tak i přesto, že spousta času padla na představení a profilování hlavních protagonistů a jejich situace, díl navnadí. Co se týče režie, je to Fincher jak vyšitý.(22.11.2017)

V tomto díle seriál odhalí plně svou formu a obsah, každý tak bude vědět, zda pokračovat ve sledování či ne. Cesta do hlouby vrahovy duše je výborná, dialogy napínavé, za mě jednoznačně plné hodnocení.(22.11.2017)

Krátký (v porovnání s ostaními) díl, který má však ukázkovou úvodní sekvenci. Troufnu si říct, že nevidět v úvodních titulkách jméno Tobiase Lindholma, tipoval bych Finchera.(29.11.2017)

Pilot nalajnoval, co mohl a skutečně je nač se těšit. Soustředil se výhradně na interakci mezi postavami, žádní vrazi (jen jeden honimír), takže hodnocení "jen" za 4.(23.8.2019)

Wow. Zpověď v autě a interview s vrahem posedlým démonem. Prostě wow.(23.8.2019)