poster

Torture Garden

 • Austrálie

  Torture Garden

 • Nový Zéland

  Torture Garden

 • USA

  Torture Garden

Horor / Povídkový

Velká Británie, 1967, 93 min

 • liquido26
  ***

  Pouze poslední příběh dokázal víc zaujmout a nenudit. Navíc Peter Cushing je vždycky záruka kvality a když se do toho připlete ještě Edgar Allan Poe je na co se dívat. První tři povídky se pohybovaly mezi těžkou nudou a průměrem. Snad jenom ten druhý hozený trochu do sci-fi byl trochu napínavý a já opravdu čekal, co že se to z toho vyvrbí. Za poslední povídku jako celek, zajímavý námět druhé povídky a celkově vtipný závěr dávám tři hvězdičky.(31.10.2008)

 • Campbell
  ***

  Povídkový film který má bohužel tu smůlu že 3 ze 4! příběhů jsou nudné blbosti. Naneštěstí poslední povídka film povznesla do výššin a já tím pádem nemusím hodnotit podprůměrně. Meziscény jsou taky celkem fajn, ale vícekrát se na film rozhodně nepodívám.(29.3.2013)

 • corpsy
  ***

  Z každou ďalšou poviedkou stúpa aj ich kvalita a úroveň. Začne to dosť nezaujímavo a nudne a skonči s pomerne strašidelným posledným príbehom. Celým snímkom sa popri tom nesie akýsi motív posadnutosti, ktorý badať v menšom či väčšom množstve v každej z poviedok. Ako celok je to určite stráviteľné a pre hororového fanúšika jednoznačne povinné.(25.1.2011)

 • kaylin
  **

  Jednotlivé příběhy jsou prostě slabé a ten trochu bizarní rámec je pohromadě moc nedrží. Konec se pak jeví celkem banální a já jsem si z něho příliš dobré pocity nedonesl. Je fajn vidět známé tváře hororových legend, případně dalších herců, kteří se v hororu také mihli, ale tady to nebylo dost na to, aby mě snímek skutečně bavil a abych si z něj odnesl něco víc než jen pocit, že jsem to prostě viděl.(28.12.2015)

 • TheRaven
  **

  A když už mam rád ty hororové antologie, tak aspoň jednu jsem musel dát. Kdo už pár podobných filmů viděl, tak pointou nebude příliš překvapen. V rámci žánru spíš podprůměr. Ani jedna povídka, která by nějakým způsobem vynikala, pouze pobavila třetí (SPOILER), aneb zlomyslný klavír schovaný za skleněnými dveřmi. 50%(4.1.2015)