Na stojáka: Best of Richard Nedvěd (TV pořad)

Komedie

Česko, 2011, 25 min

Zdeněk Tyc

Účinkují:

Richard Nedvěd

Komentáře uživatelů k TV pořadu (6)

TV-pořad. | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 65% (3*) |(24.10.2013)

Je dobrej, mam ho rád, jen škoda, že to okopíroval...(25.12.2011)

• pytlik...

Nedvěd se mi zdál skvělý až do doby, než jsem se dozvěděl, že ty scénky téměř doslova obšlehnul. Jako plagiátorství mi obecně nevadí, takové tričko adidos se čtyřmi a více pruhy je kolikrát hezčí než originál, ale u duševních děl mě štve pěkně. Nedvěd se tím ponořil do bahna, ve kterém se už válí Kavalčík s tou svojí ukradenou mikrovlnkou. Nicméně jednu hvězdu mu dám, za prvé jsem se díky němu dostal k Amazing Jonatánovi, a za druhé, oceňuju kvalitu a přesnost jeho překladu z angličtiny, by se mohl živit jako tlumočník.(9.7.2015)

• Paity

Tohle tedy opravdu ne. Richard Nedvěd si snad šlhnul toluen, tohle má být jako legrace?(9.7.2013)

Spolu s Ivou Pazderkovou patří v tomhle pořadu mezi moje oblíbence.(15.12.2011)

Kouzelník jak má být !!! Tohle se HBO povedlo udělat to takto doděleně mně se to moc líbilo smál sem se celou dobu !(9.11.2011)