Back for the Future

USA, 2011, 2 min

Frank Marshall

Dean Cundey
  • ScarPoul

Reklamu v štýle back to the future by som si predstavoval úplne inak. Atmosféra poteší aj Emmet Brown, ale strašne tomu chýba Marty.(23.8.2012)

• Driss

Bídná reklama, co zmršila jeden z mých nejoblíbenějších filmů! Styď se!(5.3.2012)

Perfektná, nápaditá reklama na limitovanú sériu topánok Nike. Špičkový retro model, z ktorého bolo vyrobených len 1500 párov, bol dňa 8. septembra 2011 ponúknutý záujemcom o kúpu prostrednítvom internetovej dražby. Výťažok z tohoto predaja bol pripísaný na konto Nadácie Michaela J. Foxa pre boj s parkinsonovou chorobou. Reklamný klip sa nesie v duchu sci-fi komédie „Návrat do budúcnosti“, čomu som sa veľmi potešil. Milujem túto americkú trilógiu z osemdesiatých rokov a rád sa obliekam aj do produktov firmy Nike. Takže na mňa táto reklama zapôsobila. Mimo to, tie topánky sú fakt úžastné. ****(2.2.2012)

http://www.youtube.com/watch?v=qU-okJIgafg celkem vtipná a příjemná reklama.(6.5.2013)

Chci je!!!!(18.9.2012)

• - Reklama vznikla ako podpora on-line aukcie, v ktorej sa dražilo 1500 párov botasiek Nike zo špeciálnej edície. Celý výťažok z predaja bol venovaný Nadácii Michaela J. Foxa na výskum Parkinsonovej choroby. (m.a.t.o.)

• - Frank Marshall, ktorý reklamu režíroval, bol zároveň producentom trilógie Návrat do budúcnosti. (m.a.t.o.)