Zábavná šou s moderátorom Marcelom Forgáčom, v ktorej štvorica známych osobností háda, ktorý z hostí hovorí pravdu. (oficiální text distributora)

MM_Ramone

Súťažná, televízna relácia "Kto hovorí pravdu?" je licencovaná verzia originálnej predlohy "To Tell the Truth", ktorú na obrazovky verejnoprávnej STV prináša spoločnosť FremantleMedia. Štyri mediálne známe osobnosti majú uhádnuť, kde sa skrýva pravda. Predstúpia pred nich traja ľudia, s ktorých dvaja klamú až sa im od úst práši. Ich úlohou je odhaliť klamárov. V Amerike sa to začalo vysielať behom päťdesiatých rokov minulého storočia. Vtedy to bolo hadám aj zaujímavé, možno zábavné. Ale dnes, na obrazovskách slovenskej televízie, s tými našimi celebritami a nemožným moderátorom Forgáčom to vôbec nestojí za pozornosť. * ()

Marek1991

Nepáči sa mi spôsob moderovania Marcela Forgáča a ani tie naše kvázi celebrity. Tým pádom táto relácia už nie je tak zábavná, ako keď sa to vysielalo obdobne ako Inkognito na inej komerčnej televízii. Nápad to bol celkom zaujímavý, ale v konečnom dôsledku to na obrazovky verejnoprávnej televízie nepatrí. Toto je už obkukané, nezáživné, nevtipné a ak tam nie je extra element, tak ani zaujímavé. ()

majo25

Skvelá relácia velmi podobná úspešnému Inkognitu, so skvelým Bednárikom, skvelý moderátorom i vtipným glosátorom Marcelom (s Fun rádia) či hostami, ktorých možem vždy (Studenková, Kramár, Króner) a sem tam aj zaujímavými a niekedy aj vtipnými "obyčajnými" hostami. Perfektná a celkom vtipná odychovka. Hodnotenie: 80% ()

tommy187

Kópia úspešného programu Inkognito. Keď som si čítal na teletexte o čo ide povedal som si, že to bude o ničom. Pozrel som si to a milo ma to prekvapilo. Milý program, v ktorom sa jednoducho nájde každý divák. Bednárik a Kroner - skvelé :), Studenková klobúk dole. Pamätám sa na ňu ešte z Inkognita a je vidno, že nestratila formu. Forgáč nie je najlepšou voľbou STV, ale dobre no. Odo mňa pekné ***. ()

klúčik

Takáto relácia tu už bola ?? Alebo nie , no neviem lebo som zahltený tak fantastickými reláciami, že niekedy je škoda si televíziu aj pustiť ( Farma, Hotel, Hlas, Talent ) Tejto staro-novej relácii dávam 30%. ()

movemat

Hoci Marcel Forgáč tomuto programu viac škodí ako prospieva, tak je to dobrá oddychovka s fantastickými glosátormi. ()

arbeit odpad!

Keď studenkovej dochádzajú peniaze tak predsa rýchlo treba niečo zbúchať aby mala kde ukazovať ten svoj hnusný ksicht...k bednárikovi sa človek ani nemusí vyjadrovať to je sedlák numero uno. ()

Tominko12

Niekoľko častí sa dá pozrieť, ale v podstate je to veľká nudaa, ktorá má iba minimum svetlých momentov. Návrat k úspešnému Inkognitu sa tak nevydaril a je to skôr ďalšia nudná relácia... ()