Můj otec George Voskovec

Dokumentární

Česko, 2011, 75 min

• xxmartinxx

Dokonale průměrný dokument, který ze své látky mohl něco vytěžit, ale nevytěžil.(21.12.2011)

Viděl jsem televizní verzi. A bavila mě. I když si dovedu představit, že to mohlo být trochu faktograficky bohatší.(14.9.2012)

Dokumentární film těžící ze svého opravdu zajímavého obsahu, propadající však svou formou...tak nezáživně pojatý snímek o tak pozoruhodné osobnosti, jakou bezesporu Jiří Voskovec byl, se jen tak nevidí... O to větší škoda, neb v obecném povědomí o biografii pana Voskovce je doba po jeho druhé emigraci do Spojených států víceméně jen nezmapovaným bílým místem...(6.9.2012)

Pro mne zcela objevný dokument, ze kterého jsem se o Jiřím Voskovcovi, jeho životě v Americe a jeho vztazích k dětem, svým ženám a Janu Werichovi dověděl spousty nových věcí a hlavně souvislostí. Příjemné překvapení, navíc i příjemně podané.(6.10.2012)

• Slarque

Téma zajímavé, zpracování nikoli. Mluvící hlavy a náladové obrázky na dané téma. Zív!(2.9.2012)