Indické rozprávky (TV seriál)

Animovaný / Rodinný

Československo, 1992, 7x8 min

Milan Lesniak

Jana Kapustová

Jan Rotter

Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

Napriemerná animácia, vtipné spracovanie, skvelá hudba a v neposlednom rade výborné príbehy: 100%(1.9.2013)

• pursulus

Slováci, Slováci…¬         Slabý řad animovaných slovenských večerníčků, jejichž jediným kladem — který se ale takměř ztrácí v nevhodném zpracování — je orientální moudro (často známé Evropanům z bajek Ezopových).¬                 Velmi slabý scénář (0–*); slabé zvýtvarnění (*); slabší animace (**); řadové až slabší namluvení, zvuk, střih (**).¬                 Zodpovědně musím říci, že slovenská animovaná tvorba (pro děti), tak jak jsem ji mohl poznati ( režiséři-animátoři G. Seko; M. Lesniak) jde i průměrné tvorbě české někam pod pás — míněno jak zvýtvarněním a jeho animací, tak i scénáři-nápady.(29.8.2017)

Viděla jsem jen pár dílů. Výtvarně nic moc, ale předlohy jsou většinou dobré, takže stojí za to vidět.(9.10.2012)