Spider-Man XXX: A Porn Parody

Erotický

USA, 2011, 100 min

Bryn Pryor, Axel Braun

• XTrader

Nějak mne tam chybí děj, je to jen p***í :D(22.9.2013)

Ale tak dá se, i když záporáci jsou o ničem. Důležitá je upside down scéna s Mary-Jane Watson. A ta je dobrá (a vtipná), stejně jako celkově snaživá výprava a casting. Určitě také souhlasím s hudbou, jen mi není jasné, proč tu mixují motivy z celé Raimiho trilogie.(6.4.2012)

3* za scenu upside down :D :D :D(22.10.2011)

• -OverLord-

Absolutně nerozvinutej příběh, hrozně uspěchaný a je to vidět. Takže v podstatě neni ani moc co parodovat a to je velká škoda. A nakonec ani to porno neni tak slušný jako v jinejch dílech ze "série". Jediný co je fakt dobrý je hudba, sice nevim kde jí vyhrabali, ale je fakt výborná. PARODIE: [*] PORNO: [**](3.4.2012)

Nejvíc mě pobavila scéna s Mary-Jane. Nejdřív pusa a pak čůro :-D. Ten záběr, naprosto luxusní a to mě fakt položilo :-D. Bohužel, to bylo to jediný co mě pobavilo. Ale zase, dobrej výběr holek (lepší než ve Star Wars) a mrdací scény taky nebyly zlý. Je fakt, že ta scéna s Mary-Jane to zvedá, jinak bych dal jen 2 hvězdy. Takže 3 hvězdy, ale žádná sláva to neni...je to takový narychlo.(18.10.2012)