Při pátrání po novém zdroji energie, se Rusku podaří nechtěně oživit obrovského robota, pozůstatek z dob studené války, který se jmenuje Kolossus. Ve stejnou dobu se objevuje nový mega žralok, který může ohrozit celosvětovou bezpečnost. (Universal Channel)

Phobia

Náhodou, nejlepší komedie, co jsem v posledních letech viděla! Je to tak příšerně blbé a neskutečně amatérsky natočené, že se divák musí řezat po celou stopáž. Bránice dostává těžce zabrat - nonstop jedna 3,14čovina za druhou, takový scénář by člověk s IQ nad 70 nedal dohromady ani při hodně špatné kombinaci chlastu s drogami. Už podle názvu jsem očekávala veledílo a opravdu mě to v nejmenším nezklamalo. Nesnáším, když se duševně připravím na divoký surfing vlnami sraček a pak se jen vlažně kolébám v kalných vodách nudného podprůměru. Ovšem "Megažralok versus Kolossus" je ve škatulce absurdně špatných filmů hrdým vlajkonošem, divákům s úchylným smyslem pro humor vřele doporučuji! ()

Marceloo

Po tom, čo minulý rok nedokázal Mega Sharka zastaviť ani Mecha Shark, sa Megalodon vracia silnejší ako predtým. V Černobyle sa ale prebudí obrovský robot Kolossus a ludí napadne, že by mohol byť perfektnou zbraňou proti Mega Sharkovi, ktorý ničí našu planétu. - Po tom, čo bolo minulý rok zničené Sydney a Egyptské pyramídy prichádza rada na sochu v Rio de Janeiro a Černobyl. Príbeh je ako vždy katastrofálny, postavy vo väčšine prípadov nesympatické a efekty docela vtipné. Bola škoda, že latexové krásky zo začiatku prežili len pár minút. Lode a žraloci znova lietajú až do vesmíru a nikto na svete ich nedokáže zastaviť. Dokonca sa ukáže aj prefíkaný boháč, ktorý si chce z Mega Sharka urobiť domáce zvieratko. Záver opäť predpovedá, že za pár mesiacov, alebo u Asylum možno aj týždňov, tu bude ďalšie pokračovanie. + herec z The Lords of Salem + žena Adama Greena ()

Aceboris

Asylum neprekvapilo a ponúklo haluz im vlastnú. Tentokrát použili obrieho Golema aby konečne skoncoval s tým bakaným megalodonom, ktorý terorizuje celú planétu. Asylum by sa malo vážne zamyslieť nad možnosťou točiť porno filmy. pretože tie dialógy sú v takej kvalite, nehovoriac o takých scénach ako bola tu na začiatku, kde dievčence v ponorkách tak krásne oblečené zbytočne zomreli bez väčšej pridanej hodnoty. Určite by získali dosť veľkú základňu podporovateľov a fanúšikov. Akonáhle  by to spravili verím, že dej ktorý ponúkajú by každí bral ako pridanú hodnotu v porno kvalite.Za mňa úplná hlúposť s totálne primitívnym dejom a hereckými výkonmi. 1/10 ()

Hapretor

Až tak stupidní, až je to zábavné. Dobře, že si tady nikdo na nic nehraje. Herci/čky si odříkají toporně to své a vědí, že je to brak. Tak trochu to paroduje samo sebe a i jiné snímky, a já mám pocit, že se s tím počítá, a že je to účel. Třeba mě pověste, ale je to rozdíl třeba od Pacific Rim, kde se to bere vážně až strašně moc, a přitom to je snad ještě větší hovadina než toto. ()

MM_Ramone

Toto bolo moje tretie stretnutie s megažralokom. Pred tým som videl jeho duely s obriou chobotnicou (Mega Shark vs. Giant Octopus) a s krokosaurom (Mega Shark vs. Crocosaurus). No a teraz si to tento morský mega dravec rozdal s kolossusom (Mega Shark vs. Kolossus). Všeky tieto filmy majú hlúpy scénar, hrajú v nich príšerní herci a digitálne triky sú viac ako úbohé. A predsa si to raz za čas rád pozriem. Začínam už byť veru zvedavý ako dopadne súboj megažraloka s mechanickým žralokom (Mega Shark vs. Mecha Shark). * ()