Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Art d'aimer - Umění milovat, je spíš mozaikový film složený z několika příběhů různých postav - Isabelle (Julie Depardieu), která řeší, že se už rok nemilovala, osamělého Achillea (Francois Cluzet), kterému zkříží cestu neurotická sousedka (Frederique Bel), unavených dlouholetých manželů Emanuelle (Ariane Ascaride) a Paula (Philippe Magnan) a nakonec mladé dvojice Williama (Gaspard Ulliel) a Vanessy (Elodie Navarre), kterým do vztahu zasáhne žárlivost. (akisha)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (4)

MacGuffin 

všechny recenze uživatele

H. - Francois Cluzet (Achille); Julie Depardieu (Isabelle); Emmanuel Mouret (Louis); Pascale Arbillot (Zoé); Ariane Ascaride (Emmanuelle); Louis-Do de Lencquesaing (Ludovic); Gaspard Ulliel (William); Frederique Bel (La voisine d'Achille); Philippe Magnan (Paul); Judith Godreche (Amélie); Elodie Navarre (Vanessa); Laurent Stocker (Boris); Michael Cohen (Le mari de Zoé) ()

Galerie (18)

Související novinky

Zemřel herec Gaspard Ulliel

Zemřel herec Gaspard Ulliel

19.01.2022

Přichází smutné zprávy z Francie. Ve věku 37 let zemřel po tragické nehodě na lyžích francouzský herec a držitel dvou cen César, Gaspard Ulliel. O jeho skonu informovala agentura AFP. Talentovaný…

Reklama

Reklama