Diskuze k TV pořadu (13)

  • 8.9.2018  02:17
  kriplozoik
  (hodnocení, komentáře)

  Zdravím. Pár lidí v diskuzi a komentářích mluvilo o tom, co tam vůbec hraje za herce a jaké podávají výkony-nevýkony. Inu, v tomto seriálu (s výjimkou samotné soudkyně) hrají komparzisté. A tím jsem možná nepřímo odpověděl na to, proč to vypadá, jak to vypadá. (Nic proti – možná existují výjimečně talentovaní komparzisté, kteří čekají na to, kdy budou odhaleni pro hereckou kariéru.) Po přihlášení a schválení jim pošlou scénář, tak 30-40 stránek; ten si přečtou, aby věděli, o co jde. Poctivější i vícekrát. Právní vzdělání nebo vůbec základní povědomí, jak funguje právo, právní orgány a procesy, to vyžadováno není. Své repliky se tito komparzisté nemusejí učit nazpaměť, jen rámcově. Pak přijedou do TV Barrandov, a všechno to "sjedou naostro" na více kamer. Režisér je přeruší jen málokdy – když se někdo zasekne, mluví už hodně z cesty, apod. Všechno je pro ně za takové 3–4 hodiny hotové. Pokud se chcete stát jedním z advokátů, právníků, svědků, poškozených, odpůrců nebo účastníků soudního řízení, můžete si to zkusit (snad to neznělo jako reklama, spíš jen informace) Podle frekvence nabídek a jejich naléhavosti to vypadá, že ani komparzisté se do toho moc nehrnou – že by snílci o herecké kariéře byli nedostatkovým zbožím? Nebo si jen umí vybrat?

  • 1.7.2017  13:17
  whack
  (hodnocení, komentáře)

  https://youtu.be/58fnc1_qZVU  -- metalisti spia v rakviach a jedia surové mäso :D :D :D to je pekný trapas táto relácia

  • 14.2.2017  17:33
  Hexa
  (hodnocení, komentáře)

  SomBreRo: Bacha! Bacha! Odkaz na "nejlepší díl" je odkaz na video partičky (tý trapný atrapě). A ne, neklikla sem na to, našla si to přes google. Ani to jedno zhlédnutí ti nedám ;)

  • 14.2.2017  11:34
  SomBreRo
  (hodnocení, komentáře)
  na příspěvěk reagoval Hexa
  • 7.1.2017  17:10
  Castrator
  (hodnocení, komentáře)

  Spoluautor Dobeš právě teď jako herec v této kravině na TVB.

  Z dobrého autora recenzí se stal průměrný autor píčovin:-D Jako herec je v té sračce jednoznačně nejlepší, to mu je nutno připočíst k dobru.

  • 15.4.2016  17:23
  M.B
  (hodnocení, komentáře)

  Pořad je zajímávý,protože jsou to opravdové příběhy,které mají většinou překvapivý závěr.

  • 27.3.2016  22:27
  GarfieldM
  (hodnocení, komentáře)

  To je krávovina i u slováků je poznat přízvuk.Scénář a herci bída,ale fotříka to baví.

  • 11.2.2016  17:33
  151kbar151
  (hodnocení, komentáře)

  Nevíte jak se jmenuje herečka co hraje tu tmavovlasou advokátku? Tady není napsaná.

  • 31.12.2015  17:03
  YumiOkami
  (hodnocení, komentáře)

  1* za díl s cikánem,ehm teda "cizincem". Ten konec mě dostal.

  -Jaký máte vztah s odpůrcem?

  -Noo,jsem jeho "kamarád".

  • 2.12.2015  23:24
  BloodyBeast
  (hodnocení, komentáře)

  Osobně absolutně nechápu proč tomu téměř každý dává odpad když se jedná v podstatě o zajímavou věc kterou jsem osobně ještě v televizi neviděl, navíc je to přeci o případech ze soudních síní, nechápu co na tom komu přijde amatérské apod. ano je pravda že to působí v té televizi takovým zvláštním dojmem (že se to asi na televizní obrazovky moc nehodí) ale pro mě osobně je to i přesto celkem zajímavé sledovat. Prostě a jednoduše nechápu ty odpady jako lidi. To že je tady například taková kokotina jako je Kamenák v odpadcích tak tomu rozumím protože to je opravdu hovadina ale tohle bych určitě nepovažoval za odpad.

  • 7.10.2015  18:25
  Petaxis
  (hodnocení, komentáře)

  Hexa: Bacha, ony si myslely, že je to opravdové! :D NTPČ!

  Omg, co tady vůbec dělám na tomhle profilu, jak jsem se sem kruci dostala???! :D

  • 5.10.2015  18:34
  Wheelcrusher
  (hodnocení, komentáře)

  Neviděl jsem ani minutu z týhle debilní sračky pro retardovaný šílence, ale předpokládám, že je to parodie na tohle - https://www.youtube.com/watch?v=RqUSjeoO91c ?x)

  • 13.8.2015  15:57
  Hexa
  (hodnocení, komentáře)

  Toto je mnohem lepší, než celá reality show dohromady :D :D 

  na příspěvěk reagoval Petaxis
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace