Ninjas vs. Vampires

Akční / Komedie / Fantasy

Irsko, 2010, 89 min

Justin Timpane
  • Dir

Sice som to nevidel, ale kamosov komentar na FB ohladne tohoto filmu asi hovori za vsetko: "jedna perla za vsetko: (najlepsia kamoska hlavneho hrdinu): You are so cold! (tmavovlasa upirka): That's because I am from Sweden... (najlepsia kamoska hlavneho hrdinu): Oh... That makes a sense!" ale asi si to nepozriem :D(20.11.2011)

• mosnak

Tak to ne! K tomu mě nikdo nedonutí. Už když jsem si ten dementní film pustil slyšel jsem něco jako,když třicetiletý chlap zvrací doma v koupelně. Ale kdeže! To byla úvodní melodie (nebo chcete-li hudba) k tomuto "velkofilmu"! Následovala scéna,jak vampíři přepadávájí ubohý párek milenců někde u lesa.... Justin Timpane - tak toho frajera si zapamatuju. Kdybych ho náhodou potkal,tak mu plivnu do tváře! Hnus za 0% PS; Normálně takové věci nepíšu,ale kdo by měl snad zájem tento film vidět... tak jsem slyšel od jednoho svého známého,že je ke stažení na uložto.cz :-) Ale to jsem jen někde slyšel :-)))(29.9.2011)

• SeBig

Píšu to poslední dobou dost často, ale nemůžu si pomoct, musím to napsat zas a znova: Tohle se opravdu nedalo sledovat, dokonce to bolelo vůbec dokoukat, ztráta času a nechápu proč.(22.8.2020)