Reklama

Reklama

Uvnitř přírodních gigantů

(TV seriál)
  • Česko Do nitra obrů přírody (festivalový název) (více)
Dokumentární
Velká Británie, 2009, 49 min

Scénář:

Alex Tate
(další profese)

Obsahy(1)

Tento oceňovaný seriál odhaluje vnitřní tajemství nejpozoruhodnějších bestií na světě. Ústředním motivem každého dílu je pitva, která divákům přináší zcela nový pohled na zvířata a jejich vývoj. Uvidíte, jak se tým vydává na exotická místa, aby prozkoumal to, jak extrémní prostředí utvářely zvláštní a úžasná zvířata jako je polární medvěd, vorvaň obrovský a kožatka velká. Tato ohromná stvoření jsou otevřena pro bližší zkoumání, úžasné záběry z pitvy ilustrují vývoj zvířat. Je to jedinečný způsob, který divákům umožní vidět zajímavosti a zevrubně se zamyslet nad přírodou. (Viasat)

(více)

Videa (1)

Recenze (2)

dmk 

všechny recenze uživatele

Dokument v němž pitvají velká zvířata. Velmi originální, zajímavé a fascinující. Ovšem né každý se na to zvládne dívat. Občas je mi trochu líto studentů v publiku, neboť nevypadají, že by tam šli dobrovolně. ()

kihsleek 

všechny recenze uživatele

Musim říct, že jsem už dlouho neviděl takhle originální, naučnej a ještě zábavnej dokumentární seriál o zvířatech. U mě je to za plnej počet hvězd. Samozřejmě - jak píšou i ostatní - nedoporučuju, pokud máte slabší žaludek. Ke shlédnutí na YouTube. ()

Reklama

Galerie (7)

Reklama

Reklama