Rozkošná Molly (festivalový název)

Lovely Molly

Lovely Molly

Horor / Drama / Thriller

USA, 2011, 99 min

U rozporuplnych filmu u kterych hodnoceni lita od odpadu az po 4-5 hvezd je pomerne velka jistota, ze se mi budou libit. A ani tenhle neni vyjimkou. Diky BW jakozto mymu nejoblibenejsimu hororu, sleduju kazdej Sanchezovo krok a porad jsem si rikal, ze neni sakra prece mozny aby tvurce tak genialniho filmu tocil samy sracky. Prece to nebyla jenom nahoda. A Lovely Molly je konecne dukazem, ze nebyla. Ackoliv je film z uplne jinyho prostredi a o necem uplne jinym, tak lehkej zavan BW atmosfery jsem tam cejtil. A je to videt i na satanisticky ladenym logu. Tak ted rychle dotocit FF s Bigfootem a honem se vrhnout na slibovanej BW2, dokud Sanchez chyta druhej dech.(14.1.2013)

No...pre mňa, je pri podobných kúskoch dôležité,že ide O NIEČO. A aj tento kúsok filmárskej snahy musím svojím hodnotením oceniť. Ak by som mala byť origi brutus, tak to vyškrabem z filmého sveta, lebo ten prepoužívaný REC na obrazovke ma irituje viac, ako pár tuzemcov ohodených mäsiarkami, komármi a anakonda-golierom. Inak ale v poho strávená filmová kratochvíľa ( žiaľ rozpitvaná na atómy a keby to Edy tušil, tak sa nepováži...)(29.8.2012)

• J*A*S*M

Technicky na úrovni, spousta momentů má značně znepokojivou atmosféru, hlavní postava svou psychoroli zvládá s přehledem, skvělá je taktéž zvuková stránka ... ale jako celek je ten film ubíjející. Patlá to na sebe páté přes deváté, ale jasný cíl jaksi chybí. A hororově to prostě nestrhne (i přes těch pár disturbing momentů). Prozatím největší hororové zklamání roku, zvláště protože je jasně vidět, že to mělo na víc.(3.8.2012)

• RasputincZ

Pro mě zatím největší zklamání letošních Varů. Věděl jsem, že se může jednat jen o dobře sestříhaný trailer a nutno podotknout, že Sánchez se s Lovelly Molly na hororové výsluní určitě nevrátí. Kvůli mizernému scénáři a toporné režii uvízla Lovelly Molly někde mezi hodně nepovedeným haunted hororem (na to by to ale chtělo mnohem lepší atmosféru a především scénář, dobrá práce se zvukem imho nestačí) a béčkovým hororem s prvky slasher filmů. Jednu hvězdu za sympatickou hlavní hrdinku a druhou za zvuk. Čekal jsem mnohem víc a mrzí mě, že z v současnosti umí dobrý horor natočit pouze Španělové nebo James Wan. [MFF KV 2012](5.7.2012)

• ricci.s

Tomuto asi hodnotenie nezlepším, lebo nemám prečo. Obyčajná psychologická dráma bez napätia, ľakačiek či gore, ktorá ten "horor" obchádzala, ako sa len dalo (už ma začínajú podobné filmy vytáčať). Dokonca ani žiadnu atmosféru som tam nevidel. Pochváliť môžem jedine tak remeselnú zručnosť a hlavnú hrdinku, ktorá nemala problém obnažiť sa pred kamerou. Slabota, nie a nie, aby Sánchez po tom Blair Witch nakrútil niečo kvalitné.(3.8.2012)

• - Rozpočet filmu nepřekročil 1 milion amerických dolarů. (josefklimes)