poster

ABBA Gold: Greatest Hits (koncert)

Hudební / Dokumentární

Švédsko, 2003, 99 min

Komentáře uživatelů ke koncertu (3)

 • Jara.Cimrman.jr
  *****

  To nejlepší z toho nejlepšího, co kdy (z mého úhlu pohledu) nejlepší popová kapela světa natočila, nemohu hodnotit méně než plným počtem hvězd. A to i přesto, že některé klipy nejsou nijak zvlášť povedené, protože tady jde o celkový dojem a ten se u mne podezřele blíží k nadšení.(9.7.2015)

 • Paity
  *****

  Naprosto famózní. Popík, který už nikdo nepřekoná. Po neskutečných desítkách let stále stejně zábavné, povznášející, radostné. ABBA holt byla jen jedna.(26.7.2013)

 • DarthArt
  *****

  Jednoznačně nejlepší sbírka popových písníček, která kdy vznikla. Famózní melodie, strhující rytmika a neodolatelný dvojzápřah ženského zpěvu už možná nikdy nikdo nepřekoná a písničky, které v sedmdesátých letech bouraly hitparády, do roku 2015 nezestárly ani o den. Obrazová ztvárnění skladeb se rodila ještě v době před rozmachem pozdějších mónstrózních videoklipů, ale jak vidno, dobře naladění muzikanti a šarmantní holky s přirozeným sex-appealem dokážou strhnout diváka mnohem víc, než současné velkotovárny na hudební zábavu a přehnaně vlezlé zpěvule blížící se k laciné pornografii. ABBĚ nikdo s pozdějších popových projektů nedosáhl ani po kotníky a při srovnání destíky let starých hudebních diamantů Made in Sweden se současnou nadprodukcí á la MTV je úplně jasné, kdo se zrodil jako král, kdo je i dnes králem a kdo zřejmě ještě hodně dlouho králem zůstane!(12.2.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace