Dámsky klub (TV pořad)

Publicistický / Rodinný

Slovensko, 2011, 85 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (12)

• Cement73

Tak tu sú upratané všetky opozerané staré "moderátorky"!(6.11.2012)

• Fretakata

Klasicke zabijanie casu, mozno obcas pozadie k robote alebo ponevieraniu sa doma. Co mi vadi, je prezentovanie tupych blabolov numerologov, liecitelov, astrologov, hybatelov myslienkami a vesmirom, ... brrr. Neuveritelne, ako sa pri tom dokazu tie moderatorky vazne a zaujato tvarit ... chudery, tusim to nie je lahka praca. Alebo - ze by boli take blbe ? Fakt uboha dramaturgia. Vo verejenopravnej telke je to velegrc.(8.12.2013)

• MM_Ramone

Takýchto relácií tu už bolo. Väčšinou sa to vysiela v skorom rannom čase, alebo niekedy okolo obeda. Relácia určená ženám v domácnosti, nezamestnaným či tým, ktoré sú práve na materskej dovolenke. Samé dobré rady ako si udržať štíhlu líniu, ako sa dobre obliecť, ako čo upiecť, čo to naaranžovať, zacvičiť si jógu a podobne. Stále dokola to isté. Všetko v neznesiteľne príjemnej, optimistickej nálade. "Dámsky klub" neprináša na obrazovky nič nové. Len zbytočne pretriasa starý odpad!(10.10.2011)

• Marek1991

Bŕŕŕ, relácia ktorú prepínam, je určená len ženám s typickými rečami žien v pokročilom veku, ktoré nedokážu diváka zaujať, pokiaľ samozrejme nie ste na materskej a nemáte, čo robiť.(29.4.2012)

Úplne bežný ženský TV formát, ktorý nenadchne, ani neurazí. Varenie, móda ale aj lekári.(8.3.2019)

• lektvar

ešteže nie som na materskej inak by som to milovala(4.11.2011)

• Uesbe

ach jo......určité veci sú tam dobré....moderátorky nie sú vlezlé a vedia reláciu ukočírovať.......ale tí ,,odborníci" až príliš často hovoria polopravdy a teórie, ktoré vyvrátili vedci na Západe už pred 5-10 rokmi...ale samozrejme, na Slovensku sú aj vedci, lekári a psychológovia pozadu......lenže to je dosť podstatný problém a Dámsky klub ho len pestuje a kŕmi nič netušiacich divákov bludmi!(6.5.2014)

• Jimbopepo

Odložené televízne fúrie v úlohe moderátoriek riešia základné metafyzické problémy ženského sveta. Nádherná ukážka kvality STV.(31.1.2012)

• unclejack

Pomerne veľa praktických rád, ktoré plne docení asi len nežnejšie pohlavie, chcelo by to ale trochu atraktívnejší vizuál.(28.5.2014)

Je to taká náhrada za tzv. Teleráno na RTVS so zameraním na ženského diváka. Nevidím na tom nič zlé. 60%(19.1.2017)

• insky

No...neviem...asi sa treba opýtať dám na nejaký názor. Stále dookola to isté, nič nové, pripadá mi že niekto si v TV vybojoval nejakú reláciu aby mal kšeft, lebo toto nemá žiadnu zmysluplnú myšlienku, to je celé...(6.9.2012)

• Monggol

Samotná relácia Sama doma na ČT je otras, ale oproti tejto zúfalo úbohej napodobenine to je vrchol kvality.(11.4.2019)