Dámsky klub

(pořad)
Publicistický / Rodinný
Slovensko, 2011, 85 min

Radosti a starosti nielen zo sveta žien. Moderujú Andrea Chabroňová a Karin Majtánová. (oficiální text distributora)

MM_Ramone odpad!

Takýchto relácií tu už bolo. Väčšinou sa to vysiela v skorom rannom čase, alebo niekedy okolo obeda. Relácia určená ženám v domácnosti, nezamestnaným či tým, ktoré sú práve na materskej dovolenke. Samé dobré rady ako si udržať štíhlu líniu, ako sa dobre obliecť, ako čo upiecť, čo to naaranžovať, zacvičiť si jógu a podobne. Stále dokola to isté. Všetko v neznesiteľne príjemnej, optimistickej nálade. "Dámsky klub" neprináša na obrazovky nič nové. Len zbytočne pretriasa starý odpad! ()

Marek1991

Bŕŕŕ, relácia ktorú prepínam, je určená len ženám s typickými rečami žien v pokročilom veku, ktoré nedokážu diváka zaujať, pokiaľ samozrejme nie ste na materskej a nemáte, čo robiť. ()

Monggol odpad!

Samotná relácia Sama doma na ČT je otras, ale oproti tejto zúfalo úbohej napodobenine to je vrchol kvality. ()

Uesbe

ach jo......určité veci sú tam dobré....moderátorky nie sú vlezlé a vedia reláciu ukočírovať.......ale tí ,,odborníci" až príliš často hovoria polopravdy a teórie, ktoré vyvrátili vedci na Západe už pred 5-10 rokmi...ale samozrejme, na Slovensku sú aj vedci, lekári a psychológovia pozadu......lenže to je dosť podstatný problém a Dámsky klub ho len pestuje a kŕmi nič netušiacich divákov bludmi! ()

Jimbopepo odpad!

Odložené televízne fúrie v úlohe moderátoriek riešia základné metafyzické problémy ženského sveta. Nádherná ukážka kvality STV. ()

unclejack

Pomerne veľa praktických rád, ktoré plne docení asi len nežnejšie pohlavie, chcelo by to ale trochu atraktívnejší vizuál. ()

Jard

Je to taká náhrada za tzv. Teleráno na RTVS so zameraním na ženského diváka. Nevidím na tom nič zlé. 60% ()

insky odpad!

No...neviem...asi sa treba opýtať dám na nejaký názor. Stále dookola to isté, nič nové, pripadá mi že niekto si v TV vybojoval nejakú reláciu aby mal kšeft, lebo toto nemá žiadnu zmysluplnú myšlienku, to je celé... ()

xhelmutx odpad!

toto ma davat rady niekomu, alebo nedajboze formovat niekoho nazor? majtanova HZDS penaaaze positive, malachovska zem a vek positive aka podpisovacka reznikovej anticharty a k tomu plastikova afektovana podivnost mullerova. Netusim aky moralny profil ma dalsia moderatorka, ale kedze dokaze zdielat "plac" s hore menovanymi a dokaze sa pozret na seba do zrkadla, tak to asi tiez nebude terno...to naozaj nevie statna televizia ponuknut co i len jednu zenu so sarmom, inteligenciou a naklonenostou k moralnym hodnotam? ()