poster

Všechny krásy světa (studentský film)

Krátkometrážní

Česko, 2011, 12 min

Scénář:

Hana Merková

Kamera:

Jan Chramosta
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • R.Drson
  *

  Předem avizuji, že mé vnímání filmu je značně zkresleno (z pohledu člověka, který fotografuje a zajímá se o fotografii, mě ten film trochu uráží). Ale k věci. Některé chyby studentského filmu se stále nepodařilo eliminovat, jako například kamera či herecké výkony (i když je tu posun k civilnímu pojetí, tak je tu stále přítomná jistá teatralita). Zdá se mi, že by snímku stačila možná i poloviční stopáž, než došlo k závěrečné pointě uchvátila mě věta: ,,Mám novej projekt: film o ničem." Bál jsem, že tomu tak skutečně bude. Pokud měl film poukázat na snobismus některých ,,umělců," tak s tím souhlasím, ale příště bych však volil trochu sofistikovanější způsob.(27.9.2011)

 • mokrasek
  odpad!

  Zbytečný film o dvou nezajímavých kravkách s jakous takous pointou: http://www.youtube.com/watch?v=Nk-eqI7ZIAI.(11.5.2013)

 • PaTeXx
  **

  Tak to se nepovedlo, dámy a pánové. "Film o ničem"(25.9.2017)

 • Tom_Lachtan
  ***

  Nejspíš trochu chápu, co tím autoři chtěli říct, jenže jim to moc nejde, vtipná stránka věci nefunguje a zbytečně natahovaný hovor o "super klucích z FAMU" je spíš trapný, než něco jiného,taky pointa je tak nějak neskutečně pitomá (a to říkám s plným vědomím toho, že v jiných pasážích tvůrci trapnost tvořili zcela záměrně, tady nejspíš ne a pokud ano, tak to nefunguje moc dobře). Zadnice jsou sice fajn námět pro vytvoření závěru, ale rozhodně nejsou ona dívčí pozadí tak zajímavá, aby se výsledný film vyhoupl z průměru někam jinam (přičemž průměr zajišťuje povedená řemeslná stránka).(22.2.2014)