The Power of Words

Krátkometrážní / Drama
Velká Británie, 2010, 2 min

Příběh o tom, že správná volba slov dokáže změnit svět. (Estrellita)

Snorlax

Síla slov je prý obyčejná reklama. Ne, není obyčejná. Má nápad, má myšlenku, má pointu. To prostě nemůže být reklama. ()

Frajer42

Nevím, jak to ohodnotit. Za dvě minutky se mi nestihl ani postavit chlup na prdeli. Navíc, už jsem to kdysi dávno viděl a tuším. že tehdy to na mě zapůsobilo o trošičku více. Myšlenka určitě fajn. Slovy měnit svět jde. Ne, sice tolik jako silou peněz, ale jakási změna je možná. Takže nápad snímečku chválím, i když je z říše pohádek. Bylo však třeba ho trošku zveličit. Zpracování se mohlo trošku zdokonalit, ale není to až tak zlé. 2*. ()

PauloZ

Ve dvou minutách sdělit tak silnou myšlenku, to je opravdu na výbornou! Ve skutečnosti by to nejspíš opravdu nefungovalo tak razantně, ale jako mikrofilmová realizace emocionálně trefuje přímo do žhavého! ()

Rybizek

Vždy jsem měla slabost pro lidi, kteří se nenarodili úplně zdraví. Chtě - nechtě, vždy mě tento kratičký snímek rozpláče, takže 92 %. ()

Dont

Kratičký ale velice silný snímek. Jasně, že ve skutečnosti by to nefungovalo, ale ta myšlenka tam je a je dobrá. ()

Estrellita

Jednoduché, lacině dojemné, ale vesměs hezoučké... V reálu by to rozhodně nefungovalo, ale myšlenka je pravdivá. Relativně. 50% ()

hroubek

Nerad hodnotím a komentuji krátké snímky a zvláště ty krátkometrážní, ale tohle mě chytlo a opravdu moc se mi líbilo. ()

figliar

A teraz si každý vybaví roky sťažovania v škole na neustále buzerácie za zlý slovosled a vetnú skladbu. Tak k tomuto to bolo dobré? Dobre investovaných 20 rokov štúdia. ()