Hodnotím po třech dílech: Oddychový seriál na časná rána, vhodný ke snídani. Nápady nejsou špatné, herci hrají dobře, konečně má Kathryn Hahn hlavní roli! Není to ten typ seriálu, kde si nenecháte ujít jediný díl, ale na druhou stranu bych se ráda podívala na další... Bohužel.(2.9.2012)

Po pilotu mi to nepřipadá špatný na 46 %. Má to spád, oproti jiným (a uznávaným) sitcomům tam je málo trapných (=rádobyvtipných) míst a hlavní dvojka mě baví - Hank je pro komedie jak stvořený a Kathryn, tu si vybavuju jen z nějaké otravné role, ale sem se taky hodí (a nevadí mi). Ne, že bych se při sledování zrovna válel smíchy, ale určitě dokoukám další díly.(7.10.2011)

• KevSpa

Pilot: Na rozdíl od většiny nových komediálních seriálů letošního podzimu mě tenhle slušně pobavil. Není to nějaká třeskutá legrace, ale ústřední pár je roztomilý a líbí se mi, že tvůrci příliš netlačí na pilu a nesnaží se být vtipní za každou cenu.(28.9.2011)

• Jayem

Po pilote musim povedať že nič moc. Dalej ani nemienim pozerať. EDIT serial zrušený po 4 častiach.(6.7.2012)

• Hank Azaria

• - Přes vcelku vysokou sledovanost, která vždy přesahovala 3 miliony diváků, vydala NBC po odvysílání čtyř epizod seriálu prohlášení o tom, že seriál ruší, tudíž bylo natočeno pouze osm epizod. (Ganka)