poster

Rocky Horror Picture Show: Návrat v čase (TV film)

 • USA

  The Rocky Horror Picture Show: Let's Do the Time Warp Again

 • USA

  The Rocky Horror Picture Show

  (neoficiální název)
 • USA

  The Rocky Horror Picture Show Event

  (neoficiální název)

Muzikál / Komedie / Horor / Sci-Fi

USA, 2016, 85 min

Režie:

Kenny Ortega

Scénář:

Jim Sharman (původní scénář), Richard O'Brien (původní scénář)

Kamera:

Luc Montpellier

Producenti:

Lou Adler

Střih:

Don Brochu

Scénografie:

Peter Cosco

Kostýmy:

William Ivey Long
(další profese)
 • metal.storm
  ****

  Laverne Cox dokázala film, aj naprieč rozdielom utiahnuť. Bohužiaľ pokazila Sweet Transvestite, čož je ten najlepší song z celého filmu. Inak sa nemám prečo sťažovať. Mne sa to páčilo, na remake tak ťažkého filmu to splnilo moje očakávania, Rocky mi bol dokonca sympatickejší než v pôvodnom filme, krásne dojímavo si uctili pamiatku Tima Curryho, ktorý ma dokázal, znovu, dojať k slzám. Stratený párik bol roztomilý, Elvis ma rozosmial, travesty show nabudila na ďalší týždeň. Zároveň ale chápem to nízke hodnotenie a keby si mám vybrať, tak, samozrejme, beriem ten pôvodný film.(20.2.2017)

 • Zmrv
  odpad!

  Kde jsou muži v černém když člověk potřebuje vymazat paměť !? Hanba těm kdo tohle stvořili, a z******i takovou legendu. Oproti originálu je všechno naprosto špatně, herci a jejich provedení postav a to tak že s výjimkou páně Curryho je to opravdu peklo, jehož vrcholem je provedení Dr. Scotta. Druhým zásadním problémem jsou pak strašlivě zparchantělý verze všech písniček, z nichž taky ani jedna není ani zdaleka hodna prznit moje ušní bubínky, tady mě pro změnu naprosto iritoval Frank'n'Furter. Na týhle ohavnosti prostě není nic hodný pochválení a shlídnutí. -10%(18.11.2016)

 • zdepapepa
  odpad!

  Teď už vím, že původní Rocky Horror Picture Show byl hodně dobře udělaný špatný muzikál. Tahle verze je průměrně moderně udělaný průměrný muzikál, vytratilo se všechno kouzlo originálu. Z "Haunted Mansion" kulis a postav při Time Warp zbylo jakési hudební video s dokonalou choreografií, samými mladými herci, vypravěčem, který se nezapojuje do tance a ženou, co se převléka do ženských šatů a nejde z ní vůbec strach. Sice je hezké, že většina pěveckých hlasů zní podobně jako originál, ovšem co z toho, když ti lidi vůbec neumí hrát a na pořádné interiéry, exteriéry a kulisy nezbyly žádné peníze? Podobně je na tom scéna s Eddiem. Z rock'n'rollové jízdy, kdy lidé musí uskakovat před motorkou pryč a tančí se tu rock'n'roll je tu opět bezpečná verze bez koulí a když počítám i osud Eddieho, tak i skoro bez krve. Celkově to vypadá spíš jako záznam z nějakého G-rated (to G-čko je asi nejvíce vidět na Creature of the Night) představení než věrná filmová adaptace. Školní představení nějakých studentů kdesi na FAMU, kteří prokrastinovali a honem se snažili vše dohnat, takže úvodní číslo Dammit Janet se odehrává na jakémsi minihřbitově, sochy nejsou a divák je čas od času vytržen z děje pokusem udělat příběh "meta" pomocí prostřihů na kino s diváky.(10.9.2017)

 • xxmartinxx
  odpad!

  Absolutní nepochopení, urážka, nevkus. Scénu po scéně (mínus timing, vedení herců, práce se střihem) překopírovaný parazit převádějící rockové sexuální šílenství do popové dětem přístupné blitky. Je skoro až nepochopitelné, že se někdo rozhodně něco vykrást a zřejmě vůbec nechápe, co je na tom vlastně dobré. Jen jestli v tom ten Ortega a všichni ti podprůměrní břídilové okolo nebudou pro laciný prachy! To by byl šok.(8.9.2017)

 • Tom_Lachtan
  *

  Fuj tajbl. Tohle není pocta, tohle je odporné zprznění, které ignoruje naprostou podstatu a aureolu původního Rocky Horror . Hned první věc, která absolutně nesedí je obsazení a kostýmy, tam, kde jsou například charaktery Brada a Janet, zastydlí snoubenci, nastoupí... Ano, modelové, ne nepodobní různým vyrostlým hvězdičkám z disney seriálů (Hannah Montana a podobné kraviny). Rif Raf? V originálě vlasatoplešatec, hubený s obrovským hrbem a démonickým pohledem. Tady? Další tupomodel. A pak ej tu taky Frank-N-Furter, což je šílený transvestita, v originále hranej skvělym a tlamatym Timem Currym, tady v podobě kozaté černošky... Koho kurva napadlo, že je dobrej nápad, aby postavu, která má bejt chlap v korzetu a podvazkách hrát ženská, co vypadá jako ženská a ten korzet nepůsobí nepatřičně, ale sluší ji?! Naprosto mimo (a stejně tak Edieho part, kde nesedí u vůbec nic). Díky tomu jsou všechny Frank-N-Furterovi písně sice dobře zazpívané, ale totálně bez šťávy, absolutně všechny. Totálně. Snad jen Touch a touch a touch me první minutu zní docela dobře. Mimochodem, nemám nic, proti modernizaci, poctám a podobně, protože seriálový Glee předělal Rocky horror naprosto skvěle a obsazení, co typologicky nesedí tam nedává smysl (kozatá černoška jako Frank-N-Furter, Edie). Tohle je takovej zasmrádlej kefír, co ho někdo nechal tejden na poledním slunci.(5.11.2016)

 • - Brad (Ryan McCartan) se zasnoubí s Janet (Victoria Justice) před náhrobním kamenem s vytesaným jménem Mary Shelley. Stejné jméno i data narození a úmrtí měla spisovatelka, která napsala klasický horor „Frankenstein“, jehož hlavním námětem je stvoření umělého člověka. Podobné téma obsahuje také  film, ve kterém Frank-N-Furter (Laverne Cox) oživí Rockyho (Staz Nair). Dalším odkazem na slavný román je písnička „Over at the Frankenstein Place“, kterou zpívají Brad a Janet, když jdou v dešti lesem. (rikitiki)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace