Nae maeumi deulrini

• Jižní Korea 내 마음이 들리니 (více)

Epizody(30)

Milostný příběh dvou zajímavých lidí. Cha Dong Joo je muž, který ohluchl po nehodě, ale předstírá, že slyší. Bong Woo Ri je inteligentní žena, ale předstírá, že je hloupá, aby ochránila důstojnost svého mentálně postíženého otce. Mají tito dva šanci najít lásku jeden u druhého a být šťastní? (Pethushka)

Eawy

Pekný a zamotaný príbeh je doplnený príjemným hereckým obsadením. Celé kúzlo seriálu sa ale stratilo v okamihu ako sa Bong Ma-Roo začal správať tak divne. Vážne, Nam Gung-Min mi ako osoba veľmi silne prirástol k srdcu, hlavne kvôli WGM, ale v tomto seriáli by som naňho najradšej vytiahla brokovnicu. Ale musím zas uznať, že to čo mal napísané zahral veľmi dobre. Chudák Sang-chul je mierne vytesnená postava, navždy "friendzoned" ako poznamenala, jedna komentujúca. Okrem toho mala naozaj pravdu Bong Woo-Ri si každého pekne rozdelila hneď na začiatku, len ostatným to chvíľku trvalo. Dong-Joo a Bong Young-Gyu-shi mi prirástli k srdcu. Na moju chuť bol seriál až príliš umelo naťahovaný. Tých 20-22 častí by obsiahlo podstatu dokonale. Ale inak celkom pekné. 60% ()