The Katie Melua Collection

Hudební
Velká Británie, 2008, 90 min

Katie Melua

emma53

Tak tahle adrenalinem nabitá zpěvačka, původem z Gruzie a současně žijící v Anglii je pro mě velkým překvapením. Doposud jsem o ní nevěděla a díky moc za tip na opravdu skvělou Katii. Současně poslouchám její písničky a jsem nadšená z jejího dalšího alba The House. ()

Big Bear

Úplně náhodou jsem na jednom CD narazil i na Katie Meluu. Zprvu mi nešlo ani pořádně dekódovat samotné jméno :-). Na CD byla celá řada autorských písní různých interpretů a mezi nimi i tato na první pohled krásná a křehounká brunetka s naprosto ultimátním hlasem, který hladil duši. Těžko to popisovat, nutno slyšet. Po té jedné písni jsem si na ni lépe posvítil a ouha. Ke krásnému hlasu jsem nalezl i krásnou zpěvačku a další desítky úžasných písní. Katie nemá problémy s jazzem, popem, ale nejskvělejší je v popředí nějakého orchestru, kde hlavně smyčcové doprovody k jejímu hlasu u mne vzbuzují velmi libé pocity a husí kůži ! A že je křehounká, je jak jsem zjistil jen zdání. Skáče s padákem, létá a vůbec miluje adrenalin. Hlavně je to však úžasná zpěvačka, textařka a skladatelka. Od mého prvního kontaktu s ní, který se rovnal nárazu vlaku v plné rychlosti jdu po všem co s ní bylo kde natočeno a nahráno. Tohle je další z nádherných věcí. Katie, jsem zamilován! Jsou lidé co dostali do vínku dar dělat svým hlasem jiným lidem radost. A Katie je jednou z nich. Nic nedře, nic netlačí, její hlas je prostě samet sám. Za mně je to za jízdních 5 000 000 kol. * * * * * ()