Boseuga dallajyeotteoyo (TV seriál)

• Jižní Korea

보스를 지켜라

Protect the Boss

Romantický / Komedie

Jižní Korea, 2011, 18x? min

Příjemná oddechovka. Postavy vám v tomhle seriálu většinou sednou, což je plus. I když to nemá nějak extra silný příběh, líbilo se mi to. Je to prostě celkově vtipné. Jistě, najde se tu pár dílů, které mě nudily, zejména od toho 11. dílu se to vleče a v podstatě se nic neděje, ale pak zase zaberou, tak těch pár dílů jim odpustím..:-) Všichni tam byli skvělí, mě nejvíce zaujal předseda gangster Cha Bong Man, bomba chlápek, vždycky jsem se těšila na scénu s ním, protože jsem se nasmála :D Jeho postava tu je fakt suprová. A má to hezký konec a hudbu taky, tak není co řešit..:-) Podívejte se..:-)(1.9.2013)

Musím uznat, že už dlouho jsem v korejském seriálu nenarazila na hrdinku, která by mě nerozčilovala. Tahle byla super! Byla od rány, nenechala si většinou, jak se lidově říká, srát na hlavu. Vlastně všechny postavy byly tak nějak fajn, nic přehnaného, bylo příjemné je vídat na obrazovce. Příběh je také zajímavý, není to drama se silnými zvraty, ale to je, řekla bych, jeho plus. Pohodová romantická komedie, kde mě začátek nadchnul, pak to šlo kolísavě dolů, a pak zase nahoru. Vůbec to není špatné. Pokud hledáte správňáckou hrdinku, tak jste určitě na správném místě. Nemluvě o tom, že fanynky DBSK tu měly miláška :-D Sem tam nezáživné, ale dá se to krásně zpracovat. Takové pěkné 3*. Přeloženo.(11.12.2011)

První díl byl vážně alespoň pro mne příšerný. Nemohla jsem vystát jak hlavní hrdinku tak hlavního hrdinu. Ale jakmile přišel další díl opravdu hodně jsem se bavil. Nejradši jsem nakonec měla tatínka a to jeho mlácení ve výtahu. :) Nakonec jsem si zamilovala jak hlavního hrdinu tak i vedlejší postavy. Hlavní hrdinka, mno taky pak byla v pohodě a zamilovala jsem si jí zase v jiných seriálech. Tenhle seriál řadím mezi průměr 3,5*(27.7.2014)

Po dlouhé době hlavní hrdinka podle mého gusta - nenechá si nic líbit a nečeká až jí někdo přijde zachránit. Od svého protějšku by to ostatně snad ani čekat nemohla. Vše se točí kolem souboje dvou bratranců o vedení firmy a tento jejich souboj, který zasahuje i do osobní roviny, často zastíní i ústřední romatickou linku. Ony ty jejich dětinské střety byly většinou sakra vtipný. Jejich 'hair-pulling fight' uprostřed zaplněné restaurace byl k popukání. Ke konci to ale trochu ztrácelo dech, a proto jen 4*.(8.6.2012)

Není zvykem, aby jednání hlavní hrdinky člověka nedohánělo k šílenství... kupodivu i takovou postavu dokážou Korejci vytvořit :-D To. že si hlavní hrdinka nenechá nic líbit mi bylo velmi sympatické. Vtipné, bez přehnaně doramatických a ubrečených dílů, které mě moc neberou, soupeření mezi pánskou dvojicí rivalů, dokonalý polomafiánský otec, babča a bezkonkurenční Zmrzlina - dělá z tohoto seriálu úžasnou komediální podívanou. P.S.: Když jsem zjistila, že tomu roztomilému klučinovy (hlavní mužská postava :-D) táhne na čtyřicítku málem jsem to nerozdýchala :-D(24.7.2014)