Reklama

Reklama

Jeff Dunham: Controlled Chaos

(pořad)
všechny plakáty
Komedie
USA, 2011, 62 min

Scénář:

Jeff Dunham

Účinkují:

Jeff Dunham

Obsahy(1)

Hodinové vystoupení známého amerického břichomluvce (ventriloquisty) Jeffa Dunhama, ve kterém vystupují oblíbené loutky Bubba J (vystupuje pouze v titulkové scéně na začátku), Walter, Achmed the Dead Terrorist, Peanut, José Jalapeño on a Stick a představí se dvě zcela nové loutky Achmed Junior a Little "Ugly Ass" Jeff. Jeff začíná výstup vyprávěním o svých břichomluveckých začátcích, rozvodu s manželkou a jeho špatném vkusu na oblékání v dětských letech. Dunhamovo mistrovství v oboru je vidět ve scéně, ve které společně účinkuje více charakterů najednou. (Rominator)

(více)

Recenze (36)

SaNcHeZ_cz 

všechny recenze uživatele

Jeff Dunham se ve svém čtvrtém speciálu hodně myšlenkově vrací k svojí show, bohužel je to ta největší devíza. Ještě ucházející Walterův výstup zabíjí pak téměř nudný Achmed. Naštěstí je tu stále naprosto dokonalý Peanut. V celku je to tak v rámci oboru stále nadprůměr ale v rámci tvorby Jeffa Dunhama (pokud přehlédnu právě Peanutovu část) se jedná o kvalitativní skok dolů. ()

JohnCZ 

všechny recenze uživatele

Po velice slabých televizních štěcích konečně pořádné vystoupení Jeffa Dunhama. Opět perfektní a na Spojené Státy politicky nekorektní vtipy, perfektní herecký výkon, který gradoval až do geniálního finále, kdy Jeff skákal až mezi 3 postavičkami naráz a jazyk se mu nezamotal. Jednotlivé fórky jsou až geniálně promyšlené a nestydím se přiznat, že jsem se každou chvíli řáchal na celé kolo. Překvapila mě i častá snaha o improvizaci a Jeffovy narážky na jeho nedávný rozvod, který Walter patřičně okomentoval. Zaslouženejch 5* a chci další fuckin' nášup or I'll kill you! ()

Reklama

phoebess 

všechny recenze uživatele

Přemýšlela jsem nad tím, jak tuhle show ohodnotit, na jednu stranu se nevyrovná těm dvěma předchozím, ale na stranu druhou... závěr byl naprosto bombovej a některé vtípky mě dokázaly odrovnat. Ani to třeba až tak úplně vtípky být nemusely - třeba problémy s Achmedovou nohou a úprava lepící páskou :) ()

ScarPoul 

všechny recenze uživatele

Jeff Dunham ako by strácal to, čo ho robilo tak originálnym. Možno je to tým, že jeho vtipy sú stále o tom istom. Jeho postavičky neprechádzajú žiadnym vývinom, len si robia srandu s vecí, s ktorých si robili srandu aj predtým - rasistické vtipy, vtipy o Jeffovej homosexualite. Ide o to, že keď to vidíte v troch rôznych predstaveniach, tak je niečo zle. A hovorím o troch rôznych predstaveniach. Ale tak očividne ho Američania majú radi, takže predpokladám, že pár takýchto úžasných výstupov ešte zažijeme. Ale na druhú stranu Peanut a José zase bodovali. Naozaj ich mám rád. Inak priemer, ktorý je len slabým odvarom a pripomienkou tých vystúpení, kvôli ktorým som si Jeffa ako stand up komika zamiloval. ()

Lucasion 

všechny recenze uživatele

Kdo by neznal Achmeda - mrtvého teroristu, Peanuta, Waltera a další....Jeff Dunham zde předvedl to nejlepší ze své kariéry. Nebo snad ne? Snímek je hodně podařený a vtipný. Humor neztrácí a Jeff si dokáže poradit s improvizací i s hodně loutkami zároveň. Loutky jsou k popukání. Některé vtipy jsou již ohrané a zazněli v jeho předchozích představeních. Ale to jim neubírá na kvalitě. I po několikátém zhlédnutí je to ta stejná dobrá prča. Jeff je prostě profík! (88 %) ()

Galerie (2)

Reklama

Reklama