Reklama

Reklama

Seupayi Myeong Wol

(TV seriál)
  • Jižní Korea 스파이명월 (více)
Komedie / Romantický / Akční
Jižní Korea, 2011, 19 h 35 min (Minutáž: 64–68 min)

Epizody(18)

Obsahy(1)

Han Myung Wol je severokorejská agentka, která dostane za úkol, aby společně s agentem Choi Ryu ohlídali dceru jednoho z generálů při návštěvě koncertu jihokorejské star Kang Woo, což způsobí řadu nedorozumění a komplikací. Nakonec Han Myung Wol dostává nelehký úkol, aby se provdala za Kang Woo, a přivedla ho do své rodné země. V plnění úkolu Myung Wol pomáhají Choi Ryu a další dva severokorejští špioni. Nejvíce jim pomůže, když se Myung Wol stane osobní ochrankou Kang Woo. Je možné, aby tento úkol splnili? Vybere si Myung Wol lásku nebo povinnost? A jaké to bude mít následky? (andiek05)

(více)

Recenze (11)

Andrea1717 

všechny recenze uživatele

Oh Bože bolo to dokonale nedokonalé. Ako mňa iritovali tí dvaja "postarší súdruhovia zo severu" si nikto ani nevie predstaviť. Všetko ostatné, aj keď to bolo silne naivné, nedokonalé a bláznivé, bolo proste dokonalé. FAKTOR ERIC MOON fungoval na 1000%. Preto napriek všetkým nedokonalostiam, ktoré by sa dali vytknúť tomuto seriálu, bol dokonale krásny a Eric bol na zožranie. Koniec presne ušitý ako pre mňa, aj keď došlo na "po nejakom čase" bola to krása. Záver som si proste užila ako aj mnoho iných okamihov pri ktorých zabolelo pri srdci. To musím vidieť ešte raz. ()

ainny 

všechny recenze uživatele

Rve mi to srdce, protože u svých oblíbenců (tady byli hned dva!) bývám silně nekritická, ale v tomhle případě to jinak nejde. Po skvělém začátku měl seriál už jenom sestupnou tendenci a stala se z něho tuctová romantika, do které se zamíchal Sever a jižanský padouch. Poslední dva díly mě už vyloženě nebavily a konec dokonal dílo zkázy. To se přece dalo ukončit úplně jinak, než nelogicky a s určitým klišé, které Korejci tak milují. Eric promine, ale byla to bída. ()

Reklama

Zíza 

všechny recenze uživatele

Začátek byl opravdu dost dobrý - bavila mě akce, vzájemná interakce hlavních hrdinů, příběh. Ale pak najednou to předstalo být tak zábavné, už díly tak rychle neubíhaly a ty dvě hrdličky se pořád nemohly rozhodnou jestli ano nebo ne, jestli pravá nebo levá a to mi dost vadilo. V podstatě se pořád dokola dělo to samé - mám ho/ji rád/a, nemám... druhý je nějak ohrožen, bezhlavě se vrhám na záchranu... a takhle to bylo asi od 10. dílu pořád. Navíc si nemůžu pomoc, ale hlavní hrdinka nebyla nic moc a ani její představitelka se moc neukázala. Seriál na jedno rychlé (= některé scény jsem prostě protáčela) zhlédnutí a okamžité zapomenutí. Spíš slabší průměr. Přeloženo. ()

Tyckin 

všechny recenze uživatele

Slabší kousek včetně OST. Předně veškeré ty špiónské záležitosti a „Sever“ je nutno brát se značným nadhledem, rozhodně to více odpovídá komedii než realitě. Ač zde Moon Eric není zdaleka tak zábavný a rozkošný jako v Bulsae, charisma rozhodně má a rozvíjející se vztah s půvabnou špiónkou dokáže solidně pobavit. Ale všechno se jednou přejí a zhruba v půlce už se dostavil stereotyp a začal jsem se i dost nudit, i humor často selhává v průběhu celého seriálu a dramatické scény nemají patřičný náboj a uvěřitelnost. Naštěstí tu je ještě záležitost týkající se 4 částí tajemné knihy o níž usiluje nemálo jedinců a díky tomu se děj alespoň nějak vyplní a dokoukal jsem to relativně se zájmem co se z toho nakonec vyklube, ač konec tedy zrovna nenadchnul a vlastně to bylo již delší dobu jasné. ()

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Čekala jsem další hezké romantické k-drama a dostala jsem nepopsatelně krásnou srdcovku. Eric Moon tu měl tak fantastickou roli, že se mi z toho jen při vzpomínce podlamují kolena. Bože, on má ale charisma! Myung Wol byla v první polovině děsný éro, hrozně moc mě bavila. Zápletka je sice docela směšná, objevilo se tu dost začátečnických chyb, ale to já nevidím. A ani to vidět nechci. Kolik záchvatů smíchu jsem měla a kolikrát mě zabolelo u srdce. A ty konce... nikdy jsem nezůstala u jedné epizody. Nedalo se od toho odlepit, takže mi na zhlédnutí stačily pouhé tři dny. Práce nepráce, spánek nespánek. Něco podobného jsem naposledy zažívala u Boys before flowers. Jedinečný zážitek, který jsem si určitě nedopřála naposledy. A ještě... ta hudba k tomu! 5* ()

Galerie (15)

Reklama

Reklama