• fragre
  ****

  Asi jeden z prvních čs. snímků, který operoval s vlídně ironickým pojetím nostalgie (který tvoří hodně z kouzla cimrmanovských opusů). Do té doby nebylo pro nostalgii ve filmu místo, minulost byla jen karikována, zesměšňována či démonizována . Leč ideologické ledy již praskaly, takže se po dlouhých letech mohly objevit i hvězdy předúnorové pop-kultury - R. A. Dvorský a Hana Vítová.(1.1.2011)

 • raroh
  ****

  Podskalského tvorba mi vždycky lezla krkem, nicméně díky obsazení výrazných typů (jako Kopecký, Hegerová, Hermanová) v stylizaci mírně přehnané a ironické, mírně autentické, a díky hudebnímu provedení, které nezní jako u Podskalského později lacině, výsledek považuji za povedený.(4.12.2013)

 • Paity
  ***

  Pro o něco starší generaci než jsem já. Obtížné hodnotit, přece jen rok 1963 už je hodně daleko.(1.7.2013)

 • klúčik
  ***

  Už len nostalgia.......55%.(30.12.2008)

 • xxlch
  ****

  Po mnoha letech znovu zhlédnutý pořad na ČT a nestačila jsem počítat,kolik že" hitů" se v tomto pořadu odvysílalo.Samozřejmě hitů z minulého století-jo toto letí a letí...! Ale stejně to byly móóc hezké písničky.(9.8.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace