Po mnoha letech znovu zhlédnutý pořad na ČT a nestačila jsem počítat,kolik že" hitů" se v tomto pořadu odvysílalo.Samozřejmě hitů z minulého století-jo toto letí a letí...! Ale stejně to byly móóc hezké písničky.(9.8.2009)

Podskalského tvorba mi vždycky lezla krkem, nicméně díky obsazení výrazných typů (jako Kopecký, Hegerová, Hermanová) v stylizaci mírně přehnané a ironické, mírně autentické, a díky hudebnímu provedení, které nezní jako u Podskalského později lacině, výsledek považuji za povedený.(4.12.2013)

Už len nostalgia.......55%.(30.12.2008)

Pro o něco starší generaci než jsem já. Obtížné hodnotit, přece jen rok 1963 už je hodně daleko.(1.7.2013)

Asi jeden z prvních čs. snímků, který operoval s vlídně ironickým pojetím nostalgie (který tvoří hodně z kouzla cimrmanovských opusů). Do té doby nebylo pro nostalgii ve filmu místo, minulost byla jen karikována, zesměšňována či démonizována . Leč ideologické ledy již praskaly, takže se po dlouhých letech mohly objevit i hvězdy předúnorové pop-kultury - R. A. Dvorský a Hana Vítová.(1.1.2011)