Čihajafuru - Season 3

(série)

Epizody(25)

Hees

Naozaj, naozaj výborných prvých možno desať či dvanásť dielov tretej série Chihayafuru, neveril som, že niečo dokáže prekonať prvé dve série, ale tieto prvé diely sú plné napätia, ešte lepšieho spracovania a hlavne toho čo som od tretej série očakával a to vynikajúcich zápasov v tejto zaujímavej kartovej hre. Áno musím povedať, že v tejto tretej sérii aj trocha vyplávajú nejaké nové city na povrch čo sa týka romantiky, ale nie nie to nič nejako extrémne, skôr sa anime sústreďuje na tú kompetitívnosť medzi hlavnými hrdinami a medzi ďalšími hrdinami, ktorých sme spoznali. Tiež sa viac priestoru venuje Kráľovnej a kráľovi, čo je naozaj žiadúce, lebo si možno nájdu, aj tieto postavy svojich fanúšikov a zaujímavá postava je tak isto Haruka, ktorá bola vlastne na materskej, ale má vášeň proste hrať Karutu. Anime sa samozrejme ťažko porovnávajú čo sa týka sérii, lebo treba zobrať aj čas čo uplynul medzi sériami. Dlhých 7 rokov pre celú scénu anime znamená obrovské rozdiely a tak teda trojka rozhodne vylepšila zážitok, atmosféru, hudbu a čokoľvek, ale je to aj za to, že je proste vydaná o sedem rokov neskôr. Nebiť toho, že anime stráca trochu na sile v posledných dieloch a to len preto, lebo prvé diely sú naozaj našliapané kvalitou povedal by som, že toto anime je perfektné. ()