Nastala chyba při přehrávání videa.
 • solskjaer
  odpad!

  Jeden z nejhorších, nejtrapnějších a nejubožejších filmů , které jsem kdy viděl. Basketbalista Shaquille O´Neal by se měl držet svého koše a míče a hraní nechat na někom kdo tomu rozumí a Kenneth Johnson by se měl vzpamatovat vždyť zas tak špatný režisér to není aby se musel takhle veřejně ztrapňovat. Ve filmu jsem absolutně nepochopil ten krunýř co měl Shaquílle na sobě a když to tak vezmu nepochopil jsem vlastně nic. Hlavně však proč byla takováto blbost natočena!(24.11.2004)

 • PRobin
  odpad!

  Naivně jsem si myslel, že totální dno televizní zábavy tkví v estrádách a zpívajících modelkách. A ono došlo i na sportovní herce! Shaquille O´Neil vypadá hustě když zavěsí basketový míč, ale v civilu v děsných trikách připomíná haranta stiženého gigantismem. Stále vobejdí po obrazovce, občas nečo zahučí a rozbije okno nebo telefon. Jo, je to velkej kluk. Holky po něm vejraj, ale on má ochrnutou parťačku se kterou si stále dávají prstové pusinky. Parťačka taky jako jediná stála za pohled. Jinak tu totiž máme ghetto, starou babku a místo Uncle Bense je tu Uncle Jim. A k té supertajné zbrani. Vysílá to nějaké paprsky nebo vlny. Ale klasicky je to trubka s paraplíčkem na konci. A supertajné to taky moc není - dá se to sestavit pomocí šroubováku a tuby lepidla z věcí, které se najdou na skládce. Shaq si k tomu vyrobí ocelové superbrnění se spousto vychytávek. Hlavně má obrovský kladivo, které jako kladivo nikdy nevyužije. Zato je v tom laser, magnet a zmiňované paraple. Souboje hrozné ( podseknutí nohou a kopanec do zadku). Hlášky strašné a pohled na O´Neila v podobě rytíře Lancelova více než žalostný ( takhle to dopadá, když se někdo pořád cpe špenátem). Celek krom toho působí stejně strašně jako řiťoidní břečky, které do nás cpe Walt Disney. Počínaje vtíravou melodií ( což je tupá vykrádačka Indiana Jonese mixnutá osmdesátkovými beaty) až po závěrečné výbuchy a blbosti. Další zprzněná komiksová předloha...(4.5.2013)

 • NinadeL
  *

  Velice špatná komiksovka, navíc s minimem Claire. Její tři scény a trojice kostýmů se nese v tomto duchu - hraje sexy sekretářku, jejíž předností jsou dlouhé nohy v černých silonkách - ale bohužel se příliš zastává svého šéfa, takže jeho novému parťákovi začne vyhrožovat (což v kalhotovém kostýmu vůbec nevyzní) - a proto se jí onen padouch postará o rychlou smrt při "nehodě" ve výtahu (a to už vůbec není sexy, protože má na sobě venkovní kabát). A padouchem je Judd Nelson, jehož jedinej snesitelnej film byl Otec rock'n'rollu: Příběh Alana Freeda, což není mnoho. Není o čem. Zbytek je vata.(18.8.2010)

 • korbitch22
  *

  Roky mi tahle pecka úspěšně unikala, až dnes při vaření jsem měl tu čest na to jednim vokem občas mrknout, horší bylo, že jsem to musel poslouchat.Když sem se po 40. minutách přistihl, jak se úplně automaticky snažím utopit v hrnci s omáčkou, s dovolením jsem to vypnul.Typicky režisérsky nezvládnutá zoufalost, kdy se opět pokusili a opět neúspěšně udělat z hvězdy NBA i hvězdu filmového plátna.Chvilkama mi Shaquille připadal jako retardované děcko, kterému právě ukradli bombónek, než jako akční hrdina.Když na sebe hodil ty dvě roztavený popelnice, už sem jen čekal kdy přihopsá k popelářský káře a začně třídit odpad.Děsná sračka a ta 1* je jenom za sympatickou Annabeth Gish.10%.(8.3.2013)

 • Asia_Power
  **

  Černej robocop hadr. Na 217 cm vysokýho Šakýla muselo padnout tolik železa na outfit, že kdyby se objevil u nás v Dc, tak ho většinová menšina během minuty komplet vysvlíkne a tu tunu železa odtahá do šrotu. Tím by supertajná zbraň skončila a bylo by to zábavnější než tahle akčárna. Největší záhadou pro mě je, jak tohle mohlo sežrat 16 mega v rozpočtu. Šakýl byl buď hodně drahej nebo si někdo kurevsky namastil kapsu. Ano, bééé je správně.(15.9.2016)

 • - Natáčení filmu probíhalo v Los Angeles. (Terva)

 • - Film byl natočen podle stejnojmenného komiksu (1993) Johna Henryho Ironse. (Terva)

 • - Film byl při rozpočtu 16 000 000 amerických dolarů považován za kasovní trhák, ale za první dva týdny promítání vydělal jen 1 700 000 amerických dolarů. (Terva)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace