Supertajná zbraň

Supertajná zbraň

Akční / Krimi / Sci-Fi

USA, 1997, 97 min

• solskjaer

Jeden z nejhorších, nejtrapnějších a nejubožejších filmů , které jsem kdy viděl. Basketbalista Shaquille O´Neal by se měl držet svého koše a míče a hraní nechat na někom kdo tomu rozumí a Kenneth Johnson by se měl vzpamatovat vždyť zas tak špatný režisér to není aby se musel takhle veřejně ztrapňovat. Ve filmu jsem absolutně nepochopil ten krunýř co měl Shaquílle na sobě a když to tak vezmu nepochopil jsem vlastně nic. Hlavně však proč byla takováto blbost natočena!(24.11.2004)

Sympaťák Shaquille aj s jeho prirodzeným humorom nemôže predsa spôsobiť to, že tento akčný a celkom aj svižný sci-fi komix bude mať iba 22%. Netreba hodnotiť film podľa "kinoprepadnutia". Poznám aj horšie prípady filmov na báze komixu. Tento je síce priemerný, ale nie zlý. Má grády, pobaví akciou i humorom, efekty sú ok a aj záporáci celkom ujdú. Že Shaquille nie je žiadny rodený herec, musí byť predsa každému jasné. Zápory by som videl skôr v idealizovaných kladných postavách či prvoplánové tlačenie na emócie. Hodnotenie: 60%(17.8.2014)

• Hapretor

Total hovadina. Ale zasmál sem se u toho. Jako parodie na Iron Mana, Bat Mana a Robocopa dohromady celkem ucházející. Nejlepší fór byl s tim střílejícím invalidním vozíkem - to sem fakt čuměl, co ještě vymysleli. Takovej bude používat Bat Man v důchodu. A abych nezapomněl - Šakír Ou Nula je strašná držka.(10.8.2012)

• Paity

Tak tohle byla zase jednou "velmi slušná" ptákovina. Shaquille O'Neal nepřekvapil, tohle by od něj asi čekal každý. Kdo se ale ukázal v zajímavém světle jsou scénáristé, kteří udělali z dámy upoutané na vozík nástroj pomsty, která využívá sonickou zbraň a raketový pohon umístěný právě na zmíněném vozíku a takto kosí nepřátele jednoho za druhým.(21.10.2013)

• Tuax

Čekal jsem hrůzu a byla z toho ohodová televizní zábava. Kdyby se udrželi v rovině první poloviny filmu, bylo by to fajn béčko. Jenže závěr se hodně zvrhl do špatného céčka a pokazilo to celkový dojem. Přesto to působí pohodově s dobrounáladou směrem k divákovi, nijak jsem se nenudil, ubíhalo to a dvoumetrový OŃeal je docela sympaťák. Příběh je sice dosti ohraný a bez nějakých větších perliček které by jej dostaly do povědomí více něž jeho konkureti. Podle špatných triků a kostýmů a spousty nesmyslů, je jasné, že do toho nevrazili moc peněz. Jenže výsledek není vůbec nejhorší. 4/10(21.10.2011)

• - Scénárista Kenneth Johnson vzal svůj skript mezi losangeleské děti, aby přispůsobil dialog současné mládeži. (Terva)

• - Film byl při rozpočtu 16 000 000 amerických dolarů považován za kasovní trhák, ale za první dva týdny promítání vydělal jen 1 700 000 amerických dolarů. (Terva)

• - Film byl natočen podle stejnojmenného komiksu (1993) Johna Henryho Ironse. (Terva)