Možná přijde i... Kaiser a Lábus (TV pořad)

Komedie

Česko, 2008, 132 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (17)

"Co na to počítač? Že mlčí? To je konec. Z toho mě může dostat jedině Staník." Když jsem si při terapii honil s Uďou patku, tak mi došly gumičky, vylil jsem nálev a proto jsem chtěl klíště s telátkem naučit gymnastické základy, ale kruhy byly zbytečně vysoko. Tak to přesně bylo. Před sametem zkrátka byla tato dvě individua jedním z mála důvodů zapnout televizi a já jsem jim za ty nezapomenutelné chvíle neskonale vděčný.(17.4.2015)

Rozhodně to nejlepší ze socialistických a porevolučních estrádních pořadů. Kaiser si s Lábusem velmi sedli, což je znát i v humoru, který divákům předváděli a stále ještě předvádějí. Ne všechno je dnes tak humorné jako tenkrát. Někdy scénky naráží na záležitosti, které starší divák sic mlhavě pamatuje, mladší však vůbec. proto se snadno může stát, že potomostvu je předložena tato dvojci jako duo bezva komiků a ono se to mu nesměje.... řada fórů ve scénkách (a těch je většina) je však nadčasových a tak tohle k vidění a zavzpomínání si rozhodně doporučuji. Dávám 4 gumičky. * * * *(15.11.2014)

Nezapomenutelné scénky jako "Těžký život tělocvikáře Jaška", "Otec a syn", "Maryša" a další u kterých se zasměji i dnes. Vynikající humor a skvělé herecké výkony.(2.4.2013)

Kaisera s Lábusem jsem vždycky mohla. Hlavně puberťačku a la první jmenovaný.(4.9.2012)

Pět hvězd už jenom za to, jak mi Kouzelník zlehčoval život v mých "telecích" letech. Těšil jsem se na něj jak blázen. Některé scénky už vyčpěly, ale jiné jsou jak dneska. Užili si holt srandy, chlapci...85%(10.2.2015)

Humor nebyl nikdy živelnější a přímočařejší, než-li s těmito dvěma pány................moje hodnocení = 10 z 10.(9.11.2014)

Dvojice Lábus - Kaiser byla po Menšíkovi ta, která tvořila humor na jevišti, snad vyjma cimramanovců, to je jasné. A hlavně, mluví za ně ta řada scének, které si do dneška všichni pamatují a dodnes se jim všichni smějí.(11.7.2012)

Tenhle výběr opravdu stojí za shlédnutí.Neříkám,že všechny scénky,které tito dva pánové spolu sehráli,byly vždy dokonalé.Ale na tento výběr se dostaly opravdu jen ty nejlepší a ty opravdu skvostné jsou.(20.2.2013)

:-) Já na to někdy koukám na you tube, a opravdu pokaždé se válím smíchy! Geniální!!!(6.5.2016)

nj :) Klasika, která snad neomrzí :)(19.5.2014)

Noviny Pravda do svojej DVD edície zaradili aj dve série Kaiser a Lábus. DVD mapujú históriu krátkych komických výstupov Oldřicha Kaisera a Jiřího Lábusa, väčšina nezabudnuteľných a neobyčajne nadčasových, je viac ako príjemným spestrením posedenia pred televíziou. Staršia generácia rada pospomína, mladá generácia určite ocení humor zvláštnej dvojice v milých bizarných situáciách. Staršie scénky (napr. psychiater riešiaci problémy dospievajúceho puberťáka, pracovné problémy pri výrobe nálevu a nedostatku gumičiek, skúška Karolíny Kaiserovej v budúcnosti) sú doplnené o novšie (napr. redakčné spravodajstvá - motajúci sa chodci, záchrana sebevraha a iné.).(11.4.2012)

Příbalové DVD s překvapivě dobře vybranými scénkami. Nejsem skalní fanda, tak 4 hvězdy musí stačit.(23.7.2012)

Niektoré scénky super, niektoré trošku trápne, názorná ukážka toho, že Olda je super komik. Škoda toho chlastu, ale s tým mu pomôžeme asi ťažko.(29.3.2015)

Pokud se nebojíte zasmát, koukněte se! Tento humor snad nikdy neomrzí! Dobrá práce, kluci!!! Zasloužených 5*! =)(17.3.2012)

Buď zdráv Kubrte.... pro mě nezapomenutelné scénky hlavně z pořadu Možná přijde i kouzelník.(1.12.2013)

Nejlepší byl Vašek Klaus.(15.1.2013)

Já chci být Kaiser , já chci být Lábus , a Delon , Maryša , Jašek a tak dále . . . . . no je to pecka .(28.10.2014)