Těžká dřina (TV pořad)

Reality-TV

Česko, 2011, 25 min

Účinkují:

Roman Buťa

Hubený moderátor, který dělá moderátora asi proto, že rukama mu to moc nejde, hlavu na řízení lidí také asi nemá, tak aspoň okecává obyčejnou práci. V mnoha dílech jsem těžkou dřinu opravdu neviděl, a když, tak vyváženou dobou těžké pohody. Na druhou stranu ty nejjednodušší práce náš průvodce zvládá, tak třeba se někde chytí, když ne v televizi, může sbírat odpadky (ale že by to byla těžká dřina?).(11.8.2015)

Slaboučký odvar amerického originálu - což může být jak dobře, tak špatně. Na jednu stranu potěší absence momentů "na zvracení", na stranu druhou často celý díl sledujeme chlapíka dělat nezajímavou a celkem běžnou práci, která se za "těžkou" dá označit jen se zamhouřením obou očí. Ale zajímavé díly se najdou - i když jsou to spíš exkurze do zajímavých míst a prací, než těžká dřina.(13.11.2013)

To na čem se zakládá totálně celá Špinavá práce je tady v minimálním měřítku , ale je to "Těžká dřina" proto se tu asi tolik věci kde se člověk zašpiní nenajde , ale tak či tak si myslím , že i dabovaný Mike Rowe tak či tak hodí nějaký vtipný koment , ale že si na to troufla COOL tak to tak hrozné není dělají tam i dost těžké a náročné věci za mě dost průměr ;) 50%(30.11.2011)

Unuďeně jsem si sednul k televizi a přepínal jsem mezi programy a našel jsem tohle. Kdybych se o tom bavil a nevěděl jaké to je tak bych řekl, že to bude asi blbost ale byl jsme mile překvapen. Myslel jsem si, že to nebude nic extra ale celkem mě to zaujalo (a to nejsem manuálně pracující člověk). Moderátor byl celkem sympatický a celý průběh uběhl jakoby rychle. Navíc v seriálu hraje výborná hudba (rock n roll) a seriál mi nepřišel vůbec nezáživný, naopak jsem pochytával celý děj. Takže, jestli se fakt nevíte do čeho rýpnout a tohle bude v bedně, tak se nebojte a zkuste se kouknout, možná Vás to překvapí :-).(23.11.2012)

• MM_Ramone

Táto televízna relácia, ktorá sa objavuje na obrazovkách českej súkromnej televízie Prima, má celkom zaujímavú myšlienku. Vyskúšať si v praxi náročné, nepohodlné či nie zrovna čisté povolania. Lenže celé to padá na neschopnosti hlavného propagonistu, arbeit moderátora Romana Buťa. Tento inak celkom sympatický chalanisko je ufňukaný nemakačenko pre ktorého by bola "Ťažká drina" aj razítkovanie dopisov na pošte. Pri všetkom narieka, nič poriadne nespraví a veľmi pomaly chápe pracovné postupy. *(19.3.2018)

• - Těžká dřina je formát volně inspirovaný pořadem Špinavá práce (od r. 2005), který má za sebou už sedm úspěšných sérií a celkem 154 epizod. (konvax)

• - V 10. dílu 3. série si Roman Buťa na práci v útulku přizval posilu. Byl jím jeden z diváků, kteří se zaregistrovali na internetových stránkách, který tak mohl okusit, co je to těžká dřina na vlastní kůži. (konvax)