Reklama

Reklama

Těžká dřina

(pořad)
  • Slovensko Ťažká drina
všechny plakáty
Reality-TV
Česko, 2011, 25 min

Ta nejodpudivější a nejnáročnější povolání v Česku pěkně pod drobnohledem. Mrkněte, jak se bude moderátor pachtit v odpadní jímce, kamenolomu nebo při čištění mobilních záchodů. (oficiální text distributora)

Recenze (73)

Paxxx.cz 

všechny recenze uživatele

Dirty jobs je docela zajímavý seriál, ale tahle česká verze je o stupeň horší než originál. Spousta lidí si třeba žádala zkusit udělat naši verzi pořadu fear factor. Těžko říct jestli k tomu někdy dojde a případně jestli by tento pokus měl úspěch, každopádně u těžké dřiny se úspěchu mluvit podle mě nedá- 40%. ()

rakovnik 

všechny recenze uživatele

Hubený moderátor, který dělá moderátora asi proto, že rukama mu to moc nejde, hlavu na řízení lidí také asi nemá, tak aspoň okecává obyčejnou práci. V mnoha dílech jsem těžkou dřinu opravdu neviděl, a když, tak vyváženou dobou těžké pohody. Na druhou stranu ty nejjednodušší práce náš průvodce zvládá, tak třeba se někde chytí, když ne v televizi, může sbírat odpadky (ale že by to byla těžká dřina?). ()

Reklama

slatkac 

všechny recenze uživatele

Hodně ale hooooodně slabý odvar výborné Špinavé práce, které tenhle patvar nesahá ani po prsty na noze. Moderátor je tak trapný až to bolí a vzhledem k jeho věku bych očekával, že nebude mít otázky, na které by se spíš zeptalo 10 leté děcko než 24letý chlap. Když se budu chtít dívat na někoho jak se brodí po hlavu v ho....žumpě, tak se podívám na Špinavou práci nebo na romy pod barákem co kopou kanál. ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Je pravda, že některé druhy práce bych opravdu dělat nechtěl a to nejsem zrovna „cíťa“. Nicméně v takových hovnech bych se hrabat vážně nechtěl. Každá práce má své pro a proti, jsem ale rád za tu mou, i když si občas taky pěkně zanadávám. Každopádně jsem viděl jen opravdu minimum jednotlivých epizod a musím uznat, že zrovna dvakrát povedená „kopírka“ tohle tedy není.  A svou vinu na tom má i samotný hlavní účinkující… ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Táto televízna relácia, ktorá sa objavuje na obrazovkách českej súkromnej televízie Prima, má celkom zaujímavú myšlienku. Vyskúšať si v praxi náročné, nepohodlné či nie zrovna čisté povolania. Lenže celé to padá na neschopnosti hlavného propagonistu, arbeit moderátora Romana Buťa. Tento inak celkom sympatický chalanisko je ufňukaný nemakačenko pre ktorého by bola "Ťažká drina" aj razítkovanie dopisov na pošte. Pri všetkom narieka, nič poriadne nespraví a veľmi pomaly chápe pracovné postupy. * ()

Galerie (11)

Zajímavosti (2)

  • Těžká dřina je formát volně inspirovaný pořadem Špinavá práce (od r. 2005), který má za sebou už sedm úspěšných sérií a celkem 154 epizod. (konvax)
  • V 10. dílu 3. série si Roman Buťa na práci v útulku přizval posilu. Byl jím jeden z diváků, kteří se zaregistrovali na internetových stránkách, který tak mohl okusit, co je to těžká dřina na vlastní kůži. (konvax)

Reklama

Reklama