Těžká dřina (TV pořad)

Reality-TV

Česko, 2011, 25 min

Účinkují:

Roman Buťa

Špinavou práci jsem sledoval a budu dále sledovat, ale tohle je prostě jiné, i když si to základní nápad bere, ale je zde několik rozdílů: nejde jen o špinavou práci, jeden díl zobrazuje pouze jednu práci, odehrává se to v Česku (tím odpadá to, co jsem si u špinavé práce často říkal, tahle práce u nás není). Jinak na moderátora jsem si zvykl a celkově nemám výhrady. Ve druhé řadě se z moderátora stává harcovník a dává to najevo hláškami, jinak beze změn. A třetí řada stejná jak druhá, jen bych řekl, že je moderátor místy vtipnější.(25.12.2011)

To na čem se zakládá totálně celá Špinavá práce je tady v minimálním měřítku , ale je to "Těžká dřina" proto se tu asi tolik věci kde se člověk zašpiní nenajde , ale tak či tak si myslím , že i dabovaný Mike Rowe tak či tak hodí nějaký vtipný koment , ale že si na to troufla COOL tak to tak hrozné není dělají tam i dost těžké a náročné věci za mě dost průměr ;) 50%(30.11.2011)

• Paxxx.cz

Dirty jobs je docela zajímavý seriál, ale tahle česká verze je o stupeň horší než originál. Spousta lidí si třeba žádala zkusit udělat naši verzi pořadu fear factor. Těžko říct jestli k tomu někdy dojde a případně jestli by tento pokus měl úspěch, každopádně u těžké dřiny se úspěchu mluvit podle mě nedá- 40%.(16.10.2011)

• Lukoboss

Viděl jsem díl s policejní zásahovou jednotkou, kde si Romča (tak mu v pořadu fakt říkají!) zkouší různý situace a vůbec celodenní trénink. Pochopitelně je amatér, takže to podle toho vypadá. Asi dost i záleží na tématu, aby to diváka bavilo, nebo ne. Chvílema je to zajímavý, ale jinak celkem o ničem. Byly tam i snahy o vtípky, ale nic, co by divákovi utrhlo branici. Viděl jsem určitě lepší pořady, kde se o daným povolání dozvím víc, jinak celkem nuda.(4.7.2016)

• MM_Ramone

Táto televízna relácia, ktorá sa objavuje na obrazovkách českej súkromnej televízie Prima, má celkom zaujímavú myšlienku. Vyskúšať si v praxi náročné, nepohodlné či nie zrovna čisté povolania. Lenže celé to padá na neschopnosti hlavného propagonistu, arbeit moderátora Romana Buťa. Tento inak celkom sympatický chalanisko je ufňukaný nemakačenko pre ktorého by bola "Ťažká drina" aj razítkovanie dopisov na pošte. Pri všetkom narieka, nič poriadne nespraví a veľmi pomaly chápe pracovné postupy. *(19.3.2018)

• - Těžká dřina je formát volně inspirovaný pořadem Špinavá práce (od r. 2005), který má za sebou už sedm úspěšných sérií a celkem 154 epizod. (konvax)

• - V 10. dílu 3. série si Roman Buťa na práci v útulku přizval posilu. Byl jím jeden z diváků, kteří se zaregistrovali na internetových stránkách, který tak mohl okusit, co je to těžká dřina na vlastní kůži. (konvax)